Erasmus+ aktualności

Zgodnie z uczelnianymi zasadami regulującymi wyjazdy dydaktyczne i szkoleniowe pracowników Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej w roku akademickim 2017/2018, Uczelnia założyła możliwość złożenia przez Pracowników Uczelni formularzy zgłoszeniowych na wyjazd w aż 3 odrębnych naborach wniosków: pierwszy nabór trwający  do 15 września 2017r., drugi nabór trwający do 15 grudnia 2017r. oraz obecnie trwający trzeci nabór z terminem końcowym do 16 marca 2018r. (ogłoszenie wyników do 23 marca 2018r.). W ramach I naboru zakwalifikowało sie 13 pracowników PSW. W ramach II naboru wyjazd zrealizuje 6 kolejnych pracowników. Poniżej podsumowanie wyjazdów zrealizowanych w ramach I naboru wniosków.

Więcej…

Szanowni studenci! Do dnia 8 grudnia 2017r. trwa rekrutacja uzupełniająca dla osób chętnych do wyjazdu na studia zagraniczne realizowane na zasadach oraz z dofinansowaniem Programu Erasmus+. Uczelnie do których można wyjechać na semestr letni roku akademickiego 2017/2018 oraz kierunki studiów dla których otwarta jest rekrutacja wymienione są poniżej.

.

Więcej…

W dniu 24 października 2017r. o godzinie 9:30 odbędzie się prezentacja firmy Algoos Study Work and Travel, która zajmuje się wyszukiwaniem miejsc na realizację praktyk zawodowych w sektorze turystyki w Grecji, Hiszpanii, Portugalii i na Cyprze. Spotkanie prezentujące działalność firmy odbędzie sie w sali 214 H (Hala Sportowa).

Więcej…

Szanowni studenci! Dziękujemy za Wasze liczne zgłoszenia, wszyscy studenci mają juz swoich opiekunów tak więc na chwilę obecną nabór zgłoszeń na semestr zimowy zostaje zakończony. 

Więcej…

Rekrutacja uzupełniająca w ramach umowy na rok 2016/2017 - pracownicy administracyjni, dydaktyczni, lektorzy, instruktorzy, laboranci Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani realizacją wyjazdu w terminie do 30 września 2017r. do uczelni lub instytucji zagranicznej celem udziału w szkoleniu/ obserwacji pracy lub przeprowadzenia zajęc dydaktycznych i uzyskaniem na ten cel dofinansowania z Programu Erasmus+  proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych.

Więcej…

Pracownicy administracyjni, dydaktyczni, lektorzy, instruktorzy, laboranci Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani realizacją wyjazdu do uczelni lub instytucji zagranicznej w roku akademickim 2017/2018 celem udziału w szkoleniu/ obserwacji pracy lub przeprowadzenia zajęc dydaktycznych i uzyskaniem na ten cel dofinansowania z Programu Erasmus+  proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych.

Więcej…

Szanowni studenci! Wyższa Szkoła Pielęgniarstwa w Niort we Francji oferuje 2 studentom Pielęgniarstwa naszej Uczelni możliwość realizacji 2-miesięcznej praktyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Niort we Francji.

Praktyki realizowane będą w ramach Programu Erasmus+ tj. z dofinansowaniem (600 euro/miesiąc lub 800 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego) oraz z możliwośćią uczestniczenia w bezpłatnym kursie z j. francuskiego branżowego (tj. z dziedziny Pielęgniarstwo).

Osoby zainteresowane wyjazdem do Niort we Francji na 2 miesiące praktyki w terminie od 2 października do 2 grudnia 2017 r. proszone są o złożeniu w Biurze Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus+ prawidłowo uzupełnionego Formularza Zgłoszeniowego wraz ze stosownymi załącznikami: wyciągiem z systemu Bazuz ze średnią ocen z całego cyklu studiów, oraz w przypadku pobierania stypendium socjalnego - decyzja o przyznaniu stypendium socjalnego. Znajomość języka francuskiego, nawet w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem.

Formularz zgłoszeniowy: Formularz_Praktyka_2017.docx

Zgłoszenia poprzez złożenie Formularza wraz z załącznikami przyjmowane będą do 30 czerwca 2017r.

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dom Studenta pok. nr.31 ul. Sidorska 105.

Szanowni Studenci! Do końca tygodnia możecie składać wnioski o dofinansowanie praktyki wakacyjnej ze środków Programu Erasmus+.

Kompletny wniosek składa sie z następujących dokumentów:

1/ Formularz zgłoszeniowy Formularz_Praktyka.docx

2/ Wyciąg z systemu Bazus (średnia ocen ze wszystkich lat studiów)

3/ Dokument potwierdzający miejsce znalezienie miejsca na praktykę.

Dokumenty należy złożyć w biurze Sekcji Projektów i Funduszy Europejskich ("Dom Studenta" - Sodorska 105, p.31) do piątku 2 czerwca 2017r. do godziny 09.00. Test z j. angielskiego odbędzie się w dniu 2 czerwca o godzinie 13.00.

W przypadku pytań uprzejmie proszę o kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Szanowni studenci Fizjoterapii!

W ramach Programu Erasmus+ Państwowa Szkoła Wyższa we współpracy z Technologiko Ekpaideftiko Idryma (TEI) of Sterea Ellada w Grecji oferuje 3 studentom kierunku Fizjoterapia możliwość realizacji  2-miesięcznej praktyki wakacyjnej (czerwiec - lipiec/ lipiec-sierpień lub sierpień-wrzesień) w międzynarodowym Centrum Rehabilitacji EVEXIA k. Salonik w Grecji

http://www.evexia.com/en/

Na czas odbywania praktyki, studenci otrzymują dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+ w kwocie 500 euro/miesiąc lub 700 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki proszone są o złożenie wypełnionego formularza aplikacyjnego  Formularz_Praktyka_copy_copy.docx w biurze Uczelnianego Koordynatora programu Erasmus+: pok. 31, Sidorska 105 (Dom Studenta) w terminie do 31 maja 2017r.

W przypadku pytań, proszę o kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowni studenci Ratownictwa Medycznego!

W ramach Programu Erasmus+ Państwowa Szkoła Wyższa we współpracy z Koledżem Medyczny przy Uniwersytecie Łotewskim w Rydze oferuje 2 studentom kierunku Ratownictwo Medyczne możliwość realizacji  2-miesięcznej praktyki wakacyjnej (czerwiec - lipiec/ lipiec-sierpień lub sierpień-wrzesień) w następujących placówkach medycznych w Rydze:

- Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Rydze (praktyka w zakresie pogotowia i pracy w izbie przyjęć)

- Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny (praktyka w zakresie ratownictwa pediatrycznego)

- Szpital Położniczy w Rydze (praktyka w zakresie ratownictwa położniczego).

Na czas odbywania praktyki, studenci otrzymują dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+ w kwocie 400 euro/miesiąc lub 600 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki proszone są o złożenie wypełnionego formularza aplikacyjnego  Formularz_Praktyka_copy_copy_copy.docx   w biurze Uczelnianego Koordynatora programu Erasmus+: pok. 31, Sidorska 105 (Dom Studenta) do dnia 31 maja 2017r.

W przypadku pytań, proszę o kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1