Firma AVIACON od ponad 13 lat współpracuje z uczelniami wyższymi w obszarze organizacji szkoleń, praktyk i staży. Obecnie wspólnie ze swoim partnerem firmą Talent Odyssey z Cypru, AVIACON prowadzi projekt realizacji praktyk międzynarodowych, do którego zaprasza studentów Turystyki i Rekreacji naszej uczelni. 

 

Talent_Odyssey

Dzięki zbudowanej przez lata szerokiej sieci kontaktów, Firma AVIACON współpracuje wyłącznie ze sprawdzonymi i godnymi zaufania pracodawcami i pomaga młodym ludziom rozpocząć karierę w branży turystycznej przez kontaktowanie ich z renomowanymi Hotelami z rejonu Basenu Morza Śródziemnego.

Firma AVIACON oferuje wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a na miejscu opiekę lokalnego koordynatora.

Osoby zainteresowane realizacją zagranicznej praktyki wakacyjnej  już teraz mogą zagwarantować sobie miejsce na płatnych praktykach i podpisać umowę, a praktyki rozpocząć w dogodnym dla siebie terminie.

Pomoc w znalezieniu miejsca na realizacje praktyki oferowana przez Firmę AVIACON nie wiąże się z kosztami dla studentów.

Osoby zainteresowane ofertą Firmy AVIACON zachęcamy do zapoznania z materiałami zamieszczonymi na stronie internetowej: www.talent-odyssey.com

 

czwartek, 09 lutego 2023 14:23 Poprawiony: czwartek, 09 lutego 2023 14:34 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk