Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej

Organizacją studiów podyplomowych, kursów, szkoleń oraz różnorodnych form doskonalenia zajmuje się Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej, w skrócie ACEU.

ACEU zajmuje się również koordynacją Szkoły Policealnej, Uniwersytetu Dziecięcego, a także Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Ofertę kierujemy do wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, uzyskać nowe wykształcenie i umiejętności. Jako jednostka uczelniana Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej ACEU korzysta z pełnego wyposażenia Uczelni. Od początku istnienia Uczelnia dąży do zapewnienia swoim studentom komfortowych warunków nauki i wypoczynku. Dzięki inwestycjom i zaplanowanym działaniom Uczelnia stworzyła nowoczesny kampus studencki.

Przez ostatnie 5 lat Uczelnia znacznie powiększyła swoją bazę materialną głównie dzięki konsekwentnej polityce innowacyjnej i skutecznym pozyskiwaniem środków unijnych. Dzięki tym inwestycjom warunki studiowania w Naszej Uczelni są na wysokim poziomie, a sama uczelnia z jednostki dydaktycznej przekształca się w ośrodek dydaktyczno - badawczy.

Wysoko wykwalifikowana, doświadczona kadra pedagogiczna i nowoczesna baza edukacyjna  umożliwia naszym kursantom, studentom, słuchaczom naukę w przyjaznej atmosferze i profesjonalne przygotowanie do m.in. funkcjonowania na rynku pracy.

Uczelnia jest przystosowana do potrzeb studentów niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne mogą studiować na każdym kierunku studiów w zależności od ich stopnia niepełnosprawności. Budynki są wyposażone w windy, specjalne podjazdy, odpowiednio dostosowane toalety oraz miejsca parkingowe.

Kompleks uczelniany obejmuje:

  1. Dwa budynki dydaktyczne
  2. Halę sportową częścią dydaktyczną i boiskiem 
  3. Dom studenta
  4. Dwa centra badawcze  
    1. Centrum Badań nad Innowacjami (CBI)
    2. Centrum EKO-AGRO-TECH
  5. Bibliotekę
  6. Ośrodek wypoczynkowy

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach od 7.30 do 15.30.

Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej

Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej
ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska, pok. 335R (II piętro)

tel. +48 83 344 99 53,  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Prawno - administracyjne aspekty pracy urzędnika z elementami informatyki - NOWOŚĆ!

papu2018-banner

Więcej…

Releacja fotograficzna z zajęć na hali sportowej 23.10.2017

Więcej…

OZE_marzec_2018_slider_690x300

 

Więcej…

Rekrutacja na studia podyplomowe 2017 / 2018 – rozpoczęta

PODYPLOMOWE2017

kpp2017

Więcej…

utw_dk_slajd_strona_psw_690x300

Więcej…

Akademickie Centrum Edukacji Ustawicznej informuje, iż Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej w ramach działań promocyjnych pilotażowego programu „Aktywny Samorząd” Moduł II – pomoc w uzyskania wykształcenia na poziomie wyższym, zawiadamia o możliwości uzyskania wsparcia przez osoby niepełnosprawne ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności lub równoważnym (całkowicie niezdolny do pracy i samodzielniej egzystencji, całkowicie niezdolny do pracy), zamieszkujące na terenie powiatu bialskiego, uczące się w szkołach wyższych.

W ramach programu „AS” istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do czesnego oraz dodatku na pokrycie kosztów kształcenia dla osób spełniających w/w kryteria.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.pcpr.powiatbialski.pl

Strona 1 z 18

pierwsza
poprzednia
1