bergier
prof. zw. dr hab. Józef Bergier
Rektor
Państwowej Szkoły Wyższej
im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej została powołana w 2000 roku. Obecnie kształci ok. 3000 studentów na 17 kierunkach i 41 specjalnościach BEZPŁATNYCH studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich.

Misją  Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej jest kształcenie młodzieży na wysokim poziomie jakościowym, inicjowanie i prowadzenie badań naukowych, a także działań na rzecz rozwoju miasta i regionu.

Uczelnia posiada 16-letnie doświadczenie edukacyjne, potwierdzone ocenami Polskiej Komisji Akredytacyjnej oraz Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. W ciągu 16 lat działalności Uczelnia zajmuje wysokie miejsca w rankingach szkół wyższych. W roku 2016 r. Nasza Uczelnia zajęła 1 miejsce i jest najlepszą uczelnią w kraju! (ogólnopolski ranking Rzeczpospolitej
i Perspektyw) – wg rankingu  Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej została wyróżniona.

Według Rankingu Szkół Wyższych „Perspektywy” 2016 Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej jest najlepszą uczelnią w Polsce w gronie państwowych wyższych szkół zawodowych.

Uczelnia oferuje swoją ofertę na każdym etapie kształcenia – funkcjonuje u Nas Żłobek Zielony Słonik, Przedszkole, Akademickie Gimnazjum, Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Uniwersytet Dziecięcy oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Nasi absolwenci nie muszą martwić się o pracę. Uczelnia kształci specjalistów praktyków, reaguje zarówno na potrzeby rynku pracy, pracodawców, jaki i zapotrzebowania społeczeństwa.

Zapraszam Państwa na studia do najlepszej Uczelni tego typu w Polsce.

bergier-podpis

poniedziałek, 18 lipca 2016 09:59 Poprawiony: piątek, 29 lipca 2016 14:05 Wpisany przez Marek Kowalczyk
facebook-ilogo-690
Zapraszamy na naszą stronę
na Facebooku, na bieżąco informujemy
o wydarzeniach, rozmawiamy, ogłaszamy konkursy i rozdajemy nagrody.