Współpraca zagraniczna

Pracownicy PSW zainteresowani realizacją zagranicznego pobytu dydaktycznego/ szkoleniowego w formie rzeczywistej lub online, proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem naboru wniosków w roku 2021.

Więcej…

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE), Operator Programu Edukacja (MF EOG 2014-2021), uruchomiła nabór wniosków na działania edukacyjne w Programie Edukacja finansowanym ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego na lata 2014-2021.

Więcej…

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta ogłosiła nabór wniosków w ramach programu Fulbright Specialist Program na goszczenie amerykańskich specjalistów reprezentujących takie dziedziny naukowe, jak:amerykanistyka, edukacja, ekonomia, informatyka, kształcenie inżynierów, nauki biologiczne, nauki chemiczne, nauki polityczne, matematyka, ochrona środowiska, pokój i rozwiązywanie konfliktów, pomoc społeczna, rolnictwo, socjologia, zarządzanie, zdrowie publiczne/globalne.

Więcej…

Uczelnia partnerska Uniwersytet w Peczu na Węgrzech zaprasza do udziału w międzynarodowej Szkole Letniej pt. "The Cultural Heritage of Hungary Summer Course", która odbędzie się w terminie 4 - 18 lipca 2021 r.

Więcej…

Uczelnia partnerska Tartu Health Care College z Estonii zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej pt. “The real situation in environmental health – challenges and solutions”, która odbędzie sie w terminie 4 – 8 maja 2021 r. w Tartu w Estonii.

Więcej…

Uczelnia partnerska Uniwersytet Nauk Stosowanych im. ks. A. Kolpinga w Kownie na Litwie zaprasza do udziału w międzynarodowej konferencji naukowo-praktycznej pt. "The Importance of Eco-Thinking in Modern Society", która odbędzie się w dniu 18 marca 2021 r. w formacie online.

Więcej…

Komisja Europejska ogłosiła wyniki konkursu na Kartę Erasmusa dla szkolnictwa wyższego na lata 2021-2027 (ECHE – Erasmus Charter for Higher Education 2021-2027). Z radością informujemy, iż Nasza Uczelnia znalazła się w gronie uczelni, które otrzymały Kartę ECHE 2021-2027.

Więcej…

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza studentów i nauczycieli akademickich z polskich uczelni do składania wniosków do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach umów bilateralnych i współpracy dwustronnej z Japonią.

Więcej…

Polskie Biuro CEEPUS informuje o możliwości przystąpienia szkół wyższych do Środkowoeuropejskiego Programu Wymiany Uniwersyteckiej CEEPUS III w zakresie organizacji zadania Intensywne Kursy (Szkoły Letnie).

Więcej…

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza studentów i nauczycieli akademickich z polskich uczelni do składania wniosków do Programu wymiany osobowej studentów i naukowców w ramach współpracy bilateralnej na rok akademicki 2021/2022 – oferta wyjazdowa.

Więcej…

Strona 1 z 5

pierwsza
poprzednia
1