Szanowni studenci! W terminie od 5 do 30 marca 2018r. osoby zainteresowane uzyskaniem dofinansowania na realizację 2, 3 lub 4 –miesięcznej praktyki zagranicznej ze środków Programu Erasmus+  lub POWER proszone są o zapoznanie się z poniższymi zasadami regulującymi rekrutację i realizację wyjazdu na praktykę zagraniczną z dofinansowaniem programu Erasmus+.

 Zasady rekrutacji, kwalifikacji i realizacji wyjazdu:

Wyjazd_na_praktyk_ZASADY.pdf

Formularz zgłoszeniowy:

Formularz_zgoszeniowy_17_18_praktyka_copy.docx

Komplet dokumentów wymaganych w rekrutacji (Formularz zgłoszeniowy wraz z potwierdzeniem przyjęcia na praktykę - wymienione i opisane szczegółowo w części III  Zasad odnoszącej sie do Rekrutacji) należy złożyć w terminie od 5 do 30 marca 2018 r. w siedzibie Sekcji Projektów i Funduszy Europejskich (Dom Studenta ul. Sidorska 105, pok.31).

Testy z języka angielskiego, będące częścią procesu rekrutacyjnego na uzyskanie dofinansowania na wyjazd odbędą się w dniach 4-6 kwietnia 2018 r. lub w indywidualnym terminie ustalonym z kandydatem (ale nie później niż 13 kwietnia 2018r).

Ogłoszenie wyników nastąpi po 13 kwietnia 2018 r. Numery legitymacji studentów zakwalifikowanych do dofinansowania, jak również studentów z listy rezerwowej, zostaną opublikowane na stronie internetowej uczelni

Uwaga! Szukając miejsca na realizację praktyki zagranicznej, proszę mieć na uwadze, iż program odbywania praktyki i zakres wykonywanych obowiązków musi być zgodny ze studiowanym kierunkiem studiów/specjalizacją. Dla przykładu, studenci TiR uprawnieni są do odbywania praktyki w zagranicznych hotelach w zakresie: hotelarstwa, obsługi restauracji, animacji czasu wolnego lub w biurach podróży. Studenci filologii angielskiej/rosyjskiej: w zagranicznych hotelach w zakresie: animacji czasu wolnego, recepcji lub w instytucjach edukacyjnych w celu prowadzenia zajęć językowych, w biurach; Studenci pielęgniarstwa, fizjoterapii, ratownictwa medycznego, dietetyki – szpital, klinika, prywatna instytucja związane z opieka zdrowotną itp.

W przypadku pytań proszę o kontakt:

Agnieszka Kaliszuk

Sekcja Projektów i Funduszy Europejskich

Koordynator Programu Erasmus+

Kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

ul. Sidorska 105, pok. 31


poniedziałek, 05 marca 2018 15:34 Poprawiony: wtorek, 06 marca 2018 07:39 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk