Szanowni studenci Pielęgniarstwa! Do 10.01.2023 r. należy zgłosić chęć udziału w eliminacjach krajowych SkillsPoland 2023, które są rywalizacją jednoosobową studentów i młodych pracowników firm środowiska społeczno gospodarczego na terenie Polski i dają możliwość zdobycia kwalifikacji do drużyny polskiej podczas EuroSkills 2023 w konkurencji Opieka Zdrowotna.

 

Konkurs skierowany jest do osób fizycznych, które do 5 września 2023 roku ukończą 18 lat i nie przekroczą 25 roku życia – uczniów i studentów, pracujących zawodowo lub uczących się. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie dyplomu ukończenia kształcenia na kierunku Pielęgniarstwo lub opiekun medyczny lub odbywanie kształcenia na tych kierunkach. Ponadto od Kandydatów wymaga się znajomości języka angielskiego co najmniej na poziomie B2.

Nagrodami w Konkursie są:

1. główna nagroda Finału SkillsPoland 2023: uzyskanie tytułu „Najlepszego z Najlepszych”. Zwycięzca Konkurencji otrzyma również: medal, certyfikat uczestnictwa oraz możliwość reprezentowania Polski w konkursie EuroSkills Gdańsk 2023 wraz z opieką mentora, który przygotuje Uczestnika merytorycznie do udziału w tym wydarzeniu przez okres do jego rozpoczęcia i będzie aktywnie współpracował z podmiotem, którego Uczestnik jest pracownikiem, uczniem lub studentem. Ponadto, nagrodą będzie kilkudniowy wyjazd do Zurychu, zasponsorowany przez firmę Carenea. i udział w programie „Employability 4 Future” https://e4f.ch.

2. nagroda za zajęcie II miejsca: medal, certyfikat uczestnictwa oraz upominki oraz miano pierwszych rezerwowych na zawody EuroSkills Gdańsk 2023;

3. nagroda za zajęcie III miejsca: medal, certyfikat uczestnictwa oraz upominki oraz miano drugich rezerwowych EuroSkills Gdańsk 2023;

Studenci Pielęgniarstwa zainteresowani udziałem w eliminacjach krajowych SkillsPoland 2023 proszeni są o kontakt z Sekretariatem Dziekan Nauk o Zdrowiu Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 10 stycznia 2023 r.

Regulamin konkursu:  REGULAMIN-Opieka-Zdrowotna.pdf

 

 

 

czwartek, 22 grudnia 2022 09:41 Poprawiony: czwartek, 22 grudnia 2022 10:08 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk