Serdecznie zapraszamy do lektury nowych numerów dwóch czasopism naukowych Wydawnictwa PSW!

 

Numer 3/2021 Health Problems of Civilization w j. angielskim: https://www.termedia.pl/Czasopismo/Health_Problems_of_Civilization-99/Numer-3-2021

HPC_nr_3_2021

Numer 3/2021 Economic and Regional Studies/ Studia Ekonomiczne i Regionalne w j. angielskim: http://www.ers.edu.pl/Issue-3-2021,9699

ERS_nr_3_2021

Czasopisma naukowe stanowią jedno z najważniejszych narzędzi służących umiędzynarodowieniu uczelni, promują polską naukę za granicą oraz przyczyniają się do zwiększania rozpoznawalności uczelni.

W bieżących numerach czasopism znajdą Państwo artykuły autorów z krajów takich jak: Szwecja, USA, Indie, Demokratyczna Republika Kongo, Litwa, Ukraina, Słowacja, Białoruś, Belgia, Zambia, Chiny.

W szczególności zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wydawnictwa PSW studentów naszej uczelni! Czytanie artykułów naukowych w j. angielskim nie jest zadaniem łatwym, ale z odpowiednim podejściem i systematycznością, sięganie po tego typu publikacje pozwoli oswoić się z anglojęzycznym światem naukowym i sprawi, że będzie Państwu łatwiej pozyskiwać wiedzę z wiarygodnych źródeł informacji, jak również decydować się na udział i reprezentowanie naszej uczelni w studenckich konferencjach naukowych, takich jak chociażby organizowana przez naszą uczelnie partnerską w dniu 25 listopada 2021 r. międzynarodowa konferencja studencka “Theory and Practice: Student Insights” http://www.pswbp.pl/index.php/pl/erasmus-/11705-konferencja-studencka-theory-and-practice-student-insights, do udziału w której serdecznie zachęcamy!

środa, 20 października 2021 14:53 Poprawiony: środa, 20 października 2021 15:43 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk