Uczelnia partnerska Uniwersytet w Peczu na Węgrzech zaprasza studentów i pracowników naszej uczelni do udziału w akcji Moonbike Challenge 2021, której celem jest pokonanie na rowerze stacjonarnym lub zwykłym dystansu Ziemia-Księżyć (384,400 km) w okresie 2 miesięcy!

 

Jeśli lubisz jazdę na rowerze to wyzwanie jest właśnie dla Ciebie!

Aby dołączyć do wyzwania, miłośnicy jazdy na rowerze muszą przesłać zdjęcie/ zrzut ekranu z przebytym dystansem (zarejestrowany za pomocą aplikacji rowerowej) w wiadomości mailowej ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub poście na oficjalnym profilu akcji PTE MoonBike na Facebooku PTE MoonBike - Strona główna | Facebook

Osoby, które zdecydują się wziąć udział w wyzwaniu na rowerze stacjonarnym, muszą przesłać zdjęcie licznika kilometrów.

Podczas wyzwania ogłoszonych zostanie kilka mniejszych konkursów, a także zorganizowane zostaną spotkania, podczas których członkowie wirtualnej społeczności PTE MoonBike będą mogli poznać się nawzajem.

W mniejszych konkursach uczestnicy zachęcani będą do pokonywania określonych dystansów w określone weekendy i będą nagradzani specjalnymi nagrodami!

thumb_Moonbike_2021

 

środa, 19 maja 2021 14:08 Poprawiony: czwartek, 20 maja 2021 06:47 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk