Droga studentko, drogi studencie! Przed Wami, w dniach 24-30 maja br., 10. edycja Europejskiego Tygodnia Młodzieży organizowanego przez Narodową Agencję programu Erasmus+ i Europejski Korpus Solidarności. W tym roku ETM realizowany jest pod hasłem „Nasza przyszłość w naszych rękach” a wszystkie aktywności zaplanowane w programie w całości odbywać będą się online.

Nasza przyszłość jest w naszych rękach!

W imieniu Narodowej Agencji programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności - zapraszamy Was do udziału w Europejskim Tygodniu Młodzieży i przekonania się, że to nie tylko pusty slogan!

W ostatnim tygodniu maja czekają na Was inspirujące warsztaty, rozmowy na palące tematy i spotkania, które mogą zmienić życie. Zupełnie bezpłatnie (i nie ruszając się z domu!) możecie stać się częścią jednego z największych międzynarodowych wydarzeń dla młodych ludzi, organizowanego przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności z inicjatywy Komisji Europejskiej.

Podczas 10. edycji Europejskiego Tygodnia Młodzieży poruszone zostaną kwestie dotyczące: ekologii, cyfryzacji, wolontaritu i wykluczenia społecznego.

Przekonacie się, ile możliwości czeka na Was w Europie, poznacie nowych przyjaciół i zaangażujecie się w ciekawe projekty. W programie przewidziane są:

  • Turniej gamingowy
  • Wymiany młodzieżowe krok po kroku
  • Debata z decydentami
  • LIVE: podróże w trybie eco
  • Set DJ MariaBros

 

Jeśli interesują Was ważne społecznie kwestie, wierzycie, że możecie zmienić świat lub dopiero szukajacie swojej drogi w życiu – Europejski Tydzień Młodzieży jest właśnie dla Was.

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zapraszają do współtworzenia tego wydarzenia, udziału i wspólnej zabawy i nauki.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na dedykowanej stronie: www.etm.frse.org.pl

 

ETM

 

 

 

środa, 12 maja 2021 14:02 Poprawiony: środa, 12 maja 2021 14:11 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk