Zapraszamy studentów kierunków pedagogicznych, nauczycielskich lub osób, które w przyszłości plnują pracować z dziećmi i/lub dorosłymi obcokrajowcami do udziału w bezpłatnych warsztatach edukacji międzykulturowej „Między Innymi”. Głównym celem warsztatów jest rozwinięcie przez studentów kierunków pedagogicznych i nauczycielskich kompetencji międzykulturowych, umożliwiających im pracę w międzynarodowym środowisku czy pracę z uczniem cudzoziemskim.

 

Struktura warsztatów ma charakter modułowy składający się z ośmiogodzinnego modułu podstawowego (stanowiącego bazę dla dalszych warsztatów) oraz różnych modułów komplementarnych poszerzających i ugruntowujących wiedzę o kolejne aspekty i zagadnienia związane z edukacją międzykulturową.

Sczegółowa oferta warsztatów „Między Innymi” znajduje się w załączonym pliku:  Warsztaty_Midzy_Innymi.pdf

Dwudniowe warsztaty (16 godzin) odbywają się w formie „online” przy wykorzystaniu platformy Zoom.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Studenci otrzymują zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Studenci zainteresowani udziałem w warsztatach proszeni są o przesłanie zgłoszenia drogą mailową na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 14 kwietnia 2021 r.

 

W przypadku dużej liczby kandydatów, przekraczających limit miejsc przypadających na grupę szkoleniową, o przyjęciu na warsztaty będzie decydowała kolejność wpłynięcia zgłoszeń.

 

 

środa, 31 marca 2021 08:45 Poprawiony: środa, 07 kwietnia 2021 11:32 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk