W imieniu Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, serdecznie zapraszamy pracowników Uczelni do udziału w webinarium informacyjnym poświęconym Partnerstwom w zakresie współpracy Cooperation Partnerships (w latach 2014-2020 Partnerstwa Strategiczne) dla szkolnictwa wyższego w programie Erasmus+ 2021-2027 (konkurs wniosków 2021).

 

Udział w webinariach pomoże Państwu w przygotowaniu projektów wysokiej jakości. Uczestnicy uzyskają zarówno podstawowe informacje o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu, jak i wskazówki od beneficjentów doświadczonych w realizacji projektów tego typu w ramach Programu Erasmus+ 2014-2020 (tj. projektów Partnerstwa Strategiczne).

Spotkanie jest skierowane do osób z całej Polski:

- pracowników dydaktycznych uczelni ze wszystkich dyscyplin naukowych, pragnących realizować projekty międzynarodowe w obszarze szkolnictwa wyższego,

- nauczycieli akademickich, którzy chcieliby realizować projekty dotyczące wdrażania nowatorskich metod kształcenia,

- pracowników uczelni zainteresowanych rozwojem własnym i studentów,

- pracowników działów współpracy z zagranicą lub działów ds. projektów międzynarodowych.

 Webinaria odbędą się w dniach 20, 21 i 29 kwietnia 2021 r., program wydarzeń w załączonym pliku:  Program-Partnerstwa-wspolpracy.pdf

Rejestracja jest możliwa poprzez stronę: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/Partnerstwa-wspolpracy-szkolnictwo-wyzsze do 13 kwietnia br.

środa, 31 marca 2021 08:26 Poprawiony: środa, 31 marca 2021 08:49 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk