W ostatnim czasie Nasza Uczelnia podpisała dwie nowe umowy międzyinstytucjonalne Erasmus+ na realizację pobytów zagranicznych przez pracowników i studentów Naszej Uczelni w ramach współpracy zagranicznej realizowanej poprzez program Erasmus+ Mobilność Edukacyjna z krajami Programu (KA103).

Jednym z naszych nowych partnerów jest uczelnia Universita degli Studi dell 'Insubria (https://www.uninsubria.it/) z siedzibą w miejscowości Varese we Włoszech. Współpraca z tą uczelnią obejmuje możliwość wyjazdu studentów kierunku Pielęgniarstwo na dwumiesięczną praktykę oraz pracowników dydaktycznych kierunku Pielęgniarstwo na wyjazdy dydaktyczne oraz szkoleniowe (od 2 do do 5 dni). Pracownicy administracyjni, którzy chcieliby wziąć udział w wyjeździe szkoleniowym lub stażu typu obserwacja pracy również mogą aplikować o realizację takiego pobytu w uczelni Universita degli Studi dell 'Insubria.

Druga uczelnia to Eszterházy Károly University (https://www.uni-eszterhazy.hu/en) z siedzibą w Egerze na Węgrzech. Współpraca z tą uczelnią obejmuje możliwość wyjazdu studentów kierunku Informatyka oraz Zarządzanie na semestr studiów oraz na dwumiesięczną praktykę. Nauczyciele akademiccy przypisani do Zakładu Informatyki oraz Zakładu Zarządzania moga zrealizować w Egerze pobyty dydaktyczne oraz szkoleniowe (od 2 do do 5 dni). Pracownicy administracyjni, którzy chcieliby wziąć udział w wyjeździe szkoleniowym lub stażu typu obserwacja pracy również mogą aplikować o realizację takiego pobytu w uczelni węgierskiej.
 

Pełny wykaz uczelni partnerskich w ramach programu Erasmus+ Mobilność Edukacyjna z krajami Programu (KA103) znajduje się w zakładce Umowy instytucjonalne na stronie internetowej Naszej Uczelni: http://www.pswbp.pl/index.php/pl/umowy-instytucjonalne-eplus 

Osoby zainteresowane wyjazdem do nowych uczelni proszone są o kontakt:

tel. +48 83 3449900 wew. 247
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

czwartek, 10 września 2020 11:06 Poprawiony: czwartek, 10 września 2020 12:06 Wpisany przez Agnieszka Monika Kaliszuk