https://irk.pswbp.pl/irk/irk/strony/rejestracjakandydata.html

Studia drugiego stopnia (uzupełniające magisterskie)

Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej kształci na 6 kierunkach uzupełniających studiów magisterskich – studiach II stopnia. Oferujemy kształcenie na najwyższym poziomie, a kierunki dopasowane są do zapotrzebowania rynku pracy. Studia magisterskie lubelskie upoważniają do aplikowania na studia doktoranckie, podyplomowe.

Kierunki studiów magisterskich - studia drugiego stopnia, studia uzupełniające


Studia z nami to !

  • elastyczny harmonogram zajęć 
  • wyjazdy zagraniczne - studia i praktyki zagraniczne realizowanych w ramach programu Erasmus, m.in. w Portugali, Hiszpanii, Grecji, Wielkiej Brytanii, Chorwacji,  Turcji, Słowacji, na  Łotwie, Węgrzech, Litwie i Belgi
  • planowanie ścieżki kariery 
  • działalność studencka w studenckich kołach naukowych
  • rzetelna wiedza
  • praktyczne umiejętności

 

Nasi absolwenci nie mają problemu ze znalezieniem pracy i, co ważne, ich zarobki nie należą do najniższych. Z myślą o przyszłości już w trakcie studiów studenci zdobywają doświadczenie zawodowe zgodne z kierunkiem kształcenia; mają możliwość współpracy z potencjalnymi pracodawcami, poznania ich i zaprezentowania się przed nimi. Uczelnia kształci specjalistów praktyków, reaguje zarówno na potrzeby rynku pracy, pracodawców, jak i na zapotrzebowania społeczeństwa.

poniedziałek, 22 sierpnia 2016 12:39 Poprawiony: poniedziałek, 21 czerwca 2021 09:55 Wpisany przez Arkadiusz Franczuk