Koło naukowe Progress

Studenckie Koło Naukowe „Progress”

 • SKN „Progress” zajmuje się szeroko pojętym szerzeniem idei zdobywania wiedzy, poszerzaniem świadomości społecznej studenta, rozwijaniem samodzielności i aktywności studenckiej.
 • Koło zostało powołane by poszerzać wiedzę studentów z obszaru nauk społecznych (dziedzina nauk społecznych, ekonomicznych, prawnych) zarówno od strony teoretycznej, jak i aspektów praktycznych.
 • Członkami Koła są studenci Katedry Ekonomii i Zarządzania - Zakładu Zarządzania, Ekonomii, Finansów i Rachunkowości.
 • Działalność Koła koncentruje się i opiera na pomysłach i inicjatywach wysuwanych przez samych członków SKN „Progress”. Do tej pory były to m.in.:
  • Uczestnictwo w konkursach ekonomicznych i olimpiadach studenckich,
  • Uczestnictwo w grach kierowniczych (symulacyjnych),
  • Uczestnictwo w konferencjach i seminariach naukowych,
  • Realizacja kursów e – learningowych,
  • Współorganizacja Dni Otwartych Uczelni, konferencji naukowych,
  • Organizacja wyjazdów edukacyjnych.

SKN „Progress” - „JESTEŚMY AKTYWNI – DZIAŁAMY”

Dane do kontaktu:
Opiekun: mgr Mariusz Pyra
Adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Miło mi poinformować, iż studentki Katedry Ekonomii i Zarządzania, członkinie Studenckiego Koła Naukowego "Progress", Pani Natalia Drozd i Pani Jowita Przybysz zostały stypendystkami Marszałka Województwa Lubelskiego na rok 2016. Bez wątpienia, oprócz bardzo dobrych wyników w nauce, ich działalność w Studenckim Kole Naukowym "Progress", zarówno na niwie naukowej, jak i organizacyjnej, przyczyniła się do otrzymania tego wyróżnienia. Serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.
Zapraszam na spotkanie SKN "Progress" we wtorek 01.12.2015 o godz. 15.00 do sali 251R.

                W dniach 14 – 15.09.2015r. w Siedlcach odbyła się XIV Konferencja Studenckich Kół Naukowych nt. „Nowe nurty w nauce młodych”. Jej organizatorem był Uniwersytet Przyrodniczo – Humanistyczny w Siedlcach. Przewodniczącą obrad konferencyjnych była Pani prof. dr hab. Barbara Gąsiorowska, natomiast członkami komitetu organizacyjnego byli: dr hab. Adam Bobryk, dr Monika Jasińska, dr Ryszard Jabłonka, dr inż. Jacek Sosnowski, dr Agnieszka Prusińska, mgr Maryla Karczewska – Czapska. Obrady odbywały się w następujących sekcjach: nauk przyrodniczych, nauk humanistycznych, nauk ekonomicznych, nauk ścisłych, sekcji interdyscyplinarnej.

Więcej…

logo_gmcDo 20 października można zgłaszać swoje zespoły do wzięcia udziału w  renomowanym konkursie Global Management Challenge.                                    

GMC to zaawansowana symulacja biznesowa, w której zespoły liczące od 3 do 5 osób wcielają się w rolę zarządu firmy i rywalizują z innymi zespołami na wirtualnym rynku.

Więcej…

Miło mi poinformować, iż studentka Natalia Ciesnowska, członkini SKN "Progress" uzyskała stypendium Marszałka województwa lubelskiego. Serdecznie gratuluję!

Więcej informacji:

http://www.lubelskie.pl/?pid=154&mode=news&group=122&news=51483

14.04.2015r. w PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej odbyła się IV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA STUDENCKICH KÓŁ NAUKOWYCH „KOŁA NAUKOWE – SZKOŁĄ TWÓRCZEGO DZIAŁANIA”.

Więcej…

300x100-PiZ-banner_280x93Miło mi zakomunikować, iż zespół „Sharkzilla” w składzie: Tomasz Ossowski (lider), Wioleta Gereło, Paweł Deneko, Paweł Jarocki, zakwalifikował się do drugiej rundy największej symulacji biznesowej – konkursu Global Management Challenge Poland 2014.

Więcej…

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1