Koło naukowe Diagnoza

DIAGNOZA
„Studenckie Kolo Naukowe „Diagnoza" przy Instytucie Zdrowia Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej", zrzesza studentów Instytutu Zdrowia PSW.

Celem tego koła jest: 
- poszerzanie wiedzy i umiejętności studentów;
- rozwijanie życia naukowego studentów,
- popularyzacja wiedzy na temat zdrowia i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży;
- popularyzacja wiedzy medycznej wśród studentów Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej;
- rozwijanie współpracy naukowej z innymi ośrodkami; wymiana poglądów i dyskusje w ramach Koła;
- ogólna działalność dla dobra Instytutu Zdrowia PSW.

Opiekunem koła jest dr n.o zdr. Anna Ławnik.

Do pobrania:
 Statut S.K.N. "Diagnoza"
141299244_172428231361031_6859626616406023464_n

Zbiórka artykułów opatrunkowych i higienicznych dla dzieci z Afryki

 

Więcej…

130186071_2440724892889100_3581737962453914373_n

W dowód wdzięczności za ciężką pracę w tym trudnym dla wszystkich czasie, w dniu  06.12.2020 r. studenci SKN "Diagnoza": Monika Niczyporuk, Jakub Jewsiejew, Agata Chmielewska, Marta Grochowska wraz z opiekunem koła dr.n.o zdrowiu Anną Ławnik, przygotowali upominki mikołajkowe dla personelu medycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Więcej…

Studenci Pielęgniarstwa na wolontariacie w Wojewódzkim Szpitalu

Specjalistycznym w Białej Podlaskiej.

Więcej…

dw17 listopada obchodzimy Światowy Dzień Wcześniaka. Co roku Dzień Wcześniaka świętowaliśmy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej pomagając między innymi w przygotowaniu dekoracji i zapewnieniu atrakcji najmłodszym uczestnikom tego wydarzenia. Pomimo trudnej sytuacji, w jakiej się teraz znajdujemy pamiętamy o tym dniu. Studencji Koła Naukowego "Diagnoza" z okazji Dnia Wcześniaka przygotowali prezentację multimedialną, do której obejrzenia serdecznie zachęcamy. 

Więcej…

Studentki - Ewelina Winek, Natalia Sobolewska, Martyna Kalinowska i Justyna Krzesiak z Koła Naukowego "Diagnoza", zgłosiły się do pracy w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej. Nasze koleżanki są obecnie na IV roku Pielęgniarstwa i w ramach wolontariatu stanowią dużą pomoc dla personelu zatrudnionego w szpitalu. Podziwiamy ich postawę,ponieważ pracując z pacjentami chorymi na Covid-19 same narażają swoje zdrowie. Jesteśmy dumni z postawy naszych Koleżanek. 

Więcej…

www12

Więcej…

   unnamed Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Studenckie Koło Naukowe "Diagnoza" składa najserdeczniejsze życzenia. 

 

Więcej…

Strona 1 z 4

pierwsza
poprzednia
1