Akt. - Katedra Zdrowia

Ja i moja cukrzyca – wywiad z okazji Światowego Dnia Cukrzycy

Wywiad z Panem Arturem Lańskim chorującym na cukrzycę typu I, studentem II roku fizjoterapii w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej. Pan Artur aktywnie angażuje się w życie studenckie naszej Uczelni, działa w Studenckim Kole Naukowym ,,Promocja Zdrowia" funkcjonującym przy Zakładzie Fizjoterapii, dodatkowo uczestniczy w tworzeniu Stowarzyszenia Osób z Cukrzyca i Celiakią powstającego przy PSW. Przeprowadzony wywiad ukazuje jak wygląda życie z cukrzycą.

Więcej…

Dietetyka III rok

Wykłady z dydaktyki medycznej z Panią dr Ewą Pawłowicz-Sosnowską zaplanowane w dniu 30.10.2019 zostają przełożone na 19.11.2019 godz. 12.25.

Harmonogram konsultacji pracowników Wydziału Nauk o Zdrowiu (Zakład Pielęgniarstwa, Zakład Zdrowia Publicznego, Zakład Ratownictwa Medycznego, Zakład Dietetyki) w semestrze zimowym 2019/2020

  terminarz_konsultacji_zima_2019-2020.pdf

Uwaga Studenci III roku kierunku Pielęgniarstwo

Rozpoczynamy nabór do projektu "Pielęgniarki jutra - Program rozwojowy na rzecz zwiększenia liczny absolwentów kierunku Pielęgniarstwo w PSW"

Dokumenty rekrutacyjne;Formularz zgłoszeniowy, Oświadczenie uczestnika projektu, wniosek o przyznanie stypendium motywacyjnego,deklaracje uczestnika projektu, oświadczenie podatkowo- składkowe;

proszę skłądać w  Sekretariacie Katedry Zdrowia najpóźniej do 25 września 2019. Studenci, którzy nie mają możliwości złożenia oświadczenia w/w terminie mogą wysłąc skan dokumentów na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. a oryginalay dostarczyć najpóżniej do 1 października 2019.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:  http://www.pswbp.pl/index.php/pl/pliki-do-pobrania-pj

Wszystko o projekcie:  http://www.pswbp.pl/index.php/pl/o-projekcie-pj

Konsultacje pracowników Katedry Zdrowia w okresie 12.06-12.07.2019r.

Zdrowie Publiczne
Pytania na egzamin dyplomowy 2018/2019

  Pytania_na_egzamin_dyplomowy_ZP.pdf

Ratownictwo Medyczne
Pytania na egzamin dyplomowy w roku akademickim 2018/2019

  pytania_RM.pdf

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1