Oferta pracy nr 45/2022

Stanowisko: Asystent/ka ds. operacyjnych

Nazwa firmy : Wojciech Zawistowski

Adres firmy: 21-500 Biała Podlaska, ul. Słowackiego 1

Telefon: 663 276 663

Strona www: -

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Wojciech Zawistowski

Oczekiwana forma kontaktu: telefoniczny

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia/kontrakt B2B

Wymiar czasu pracy: pół etatu

Proponowane wynagrodzenie brutto: 1500 pln.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc w codziennych zadaniach
  • Przygotowania do spotkań i uczestniczenie w nich,
  • Analiza materiałów i treści oraz opiniotwórcze raportowanie,
  • Przygotowywanie treści,
  • Zadania ad hoc

KANDYDAT/KA:

Wiek: -

Wymagane wykształcenie: licencjackie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • j. angielski na poziomie nie utrudniającym konwersacji,
  • inne języki będą plusem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość social media, programów graficznych i Microsoft Office na poziomie podstawowym,

Dodatkowe predyspozycje:

  • Dobra organizacja pracy

Wymagany staż pracy: -

Uwagi:

Szukam osoby, która pomoże mi w bieżących zadaniach operacyjnych i organizacyjnych związanych z prowadzeniem firmy. Jestem młodą osobą zaangażowaną w kilka projektów biznesowych.

Zakres Twoich obowiązków będzie szeroki. Będziesz pracować z młodymi profesjonalistami, dlatego jest to bardzo dobra możliwość dla osób zaczynających swoją karierę zawodową i chcących rozwijać się biznesowo. Jest to też świetna oferta dla osób ambitnych, które chcą robić coś ekstra poza studiowaniem.

Praca będzie bardzo elastyczna i skoncentrowana na zadaniach i projektach – stacjonarnie, na telefonie i w terenie. Wymiar czasu pracy też jest do uzgodnienia – początkowo nie więcej niż pół etatu z możliwością rozszerzenia.

Szukam osoby ambitnej, otwartej, pomysłowej i skoncentrowanej na rozwoju. Nie wymagam doświadczenia. Preferuję osobę z aktywnym statusem studenta. Natomiast nie jest to wymóg konieczny. Początkowe rozliczenie byłoby na podstawie umowy zlecenia. Potem um. o pracę, bądź kontrakt B2B.

Czym się zajmuję:

Po kilku latach za granicą wróciłem do Polski, aby prowadzić rodzinną firmę handlową z branży motoryzacyjnej. Aktualnie mamy klientów w wielu krajach na całym świecie. Oprócz skutecznego rozwoju firmy, zacząłem stawiać pierwsze kroki w branży energetycznej. Dodatkowo, od niedawna produkuję i sprzedaję szklane produkty premium do wystroju wnętrz.

piątek, 25 listopada 2022 09:34 Poprawiony: piątek, 25 listopada 2022 10:22 Wpisany przez Anna Siedlecka