Kurs realizowany jest w oparciu o program MEN a jego przebieg nadzorowany jest przez Lubelskiego Kuratora Oświaty.  Kurs skierowany jest do osób pełnoletnich, niekaranych z wykształceniem minimum średnim, które chcą pracować z dziećmi i młodzieżą.

W programie min: Organizacja wypoczynku dla dzieci i młodzieży, organizacja zajęć w trakcie trwania wypoczynku, planowanie pracy opiekuńczej, wychowawczej i edukacyjnej, ruch i rekreacja, turystyka i krajoznawstwo, zajęcia kulturalno-oświatowe, zajęcia praktyczno-techniczne, prace społecznie użyteczne, bezpieczeństwo życia i zdrowia uczestników wypoczynku.

Po ukończeniu kursu (uczestnictwo w zajęciach i zdanie egzaminu) każdy z uczestników otrzymuje zaświadczenie upoważniające do pracy podczas wakacji i ferii z dziećmi i młodzieżą w ośrodkach wypoczynkowych i kolonijnych.

INFORMACJE:
Czas trwania: 36 h;

TERMIN ROZPOCZĘCIA MAJ - CZERWIEC

REKRUTACJA OTWARTA

Cena: 200;

Miejsce: PSW w Białej Podlaskiej, ul. Sidorska 95/97, 21-500 Biała Podlaska;

Niezbędne dokumenty:
1. Formularz zgłoszeniowy; Formularz_Wychowawca.pdf
2. Kserokopia  dowodu osobistego (oryginał do wglądu);
3. Kserokopia dyplomu ukończenia studiów wyższych lub kserokopia świadectwa ukończenia szkoły średniej (oryginał do wglądu);

Szczegóły: tel. 83 344 99 60, 83 344 99 53, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Komplet dokumentów prosimy o dostarczenie do ACEU Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II ul. Sidorska 95/97, p.335R (budynek z zegarem, 2 piętro)  21-500 Biała Podlaska

ZAPRASZAMY!

Wychowawca_wypoczynku-facebook_post_image_1200x628_-_maj_2019