Współpraca zagraniczna

Szanowni studenci Fizjoterapii!

W ramach Programu Erasmus+ Państwowa Szkoła Wyższa we współpracy z Technologiko Ekpaideftiko Idryma (TEI) of Sterea Ellada w Grecji oferuje 3 studentom kierunku Fizjoterapia możliwość realizacji  2-miesięcznej praktyki wakacyjnej (czerwiec - lipiec/ lipiec-sierpień lub sierpień-wrzesień) w międzynarodowym Centrum Rehabilitacji EVEXIA k. Salonik w Grecji

http://www.evexia.com/en/

Na czas odbywania praktyki, studenci otrzymują dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+ w kwocie 500 euro/miesiąc lub 700 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki proszone są o złożenie wypełnionego formularza aplikacyjnego  Formularz_Praktyka_copy_copy.docx w biurze Uczelnianego Koordynatora programu Erasmus+: pok. 31, Sidorska 105 (Dom Studenta) w terminie do 31 maja 2017r.

W przypadku pytań, proszę o kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowni studenci Ratownictwa Medycznego!

W ramach Programu Erasmus+ Państwowa Szkoła Wyższa we współpracy z Koledżem Medyczny przy Uniwersytecie Łotewskim w Rydze oferuje 2 studentom kierunku Ratownictwo Medyczne możliwość realizacji  2-miesięcznej praktyki wakacyjnej (czerwiec - lipiec/ lipiec-sierpień lub sierpień-wrzesień) w następujących placówkach medycznych w Rydze:

- Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Rydze (praktyka w zakresie pogotowia i pracy w izbie przyjęć)

- Uniwersytecki Dziecięcy Szpital Kliniczny (praktyka w zakresie ratownictwa pediatrycznego)

- Szpital Położniczy w Rydze (praktyka w zakresie ratownictwa położniczego).

Na czas odbywania praktyki, studenci otrzymują dofinansowanie ze środków Programu Erasmus+ w kwocie 400 euro/miesiąc lub 600 euro/miesiąc w przypadku pobierania stypendium socjalnego.

Osoby zainteresowane realizacją praktyki proszone są o złożenie wypełnionego formularza aplikacyjnego  Formularz_Praktyka_copy_copy_copy.docx   w biurze Uczelnianego Koordynatora programu Erasmus+: pok. 31, Sidorska 105 (Dom Studenta) do dnia 31 maja 2017r.

W przypadku pytań, proszę o kontakt:

+48 83 344 99 00 wew. 247

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Szanowni studenci! W terminie od 5 do 26 kwietnia 2017 r. studenci zainteresowani uzyskaniem dofinansowania na realizację praktyki zagranicznej ze środków Programu Erasmus+ proszeni są o zapoznanie się z poniższymi zasadami regulującymi rekrutację, kwalifikacje i realizację wyjazdu na praktykę zagraniczną z dofinansowaniem programu Erasmus+.

Więcej…

Szanowni studenci!  Uniwersytet w Peczu na Węgrzech zaprasza do zapoznania się ze swoja ofertą Szkół Letnich przeznaczonych dla studentów zagranicznych uczelni partnerskich. Międzynarodowe Szkoły Letnie zaplanowane są na okres wakacyjny, każda z nich kończy się nadaniem certifikatu potwierdzającego udział i przyznane punkty ECTS. Poniżej oferta i opis poszczególnych kursów.

Więcej…

Pracownicy PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani uzyskaniem dofinansowania z Programu Erasmus+ na realizację wyjazdu zagranicznego w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych bądź udziału w szkoleniu w roku akademickim 2016/2017, proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Terminem końcowym na złożenie dokumentów jest 5 stycznia 2017r.

Więcej…

Pope John Paul II State School Of Higher Education in Biała Podlaska was founded on August 1, 2000 and initially it had 345 students pursuing 4 specializations.

logo_szkic

Więcej…

Więcej…

Strona 1 z 3

pierwsza
poprzednia
1
facebook-ilogo-690
Zapraszamy na naszą stronę
na Facebooku, na bieżąco informujemy
o wydarzeniach, rozmawiamy, ogłaszamy konkursy i rozdajemy nagrody.