Współpraca zagraniczna

Szanowni Studenci!  Uniwersytet w Peczu na Węgrzech zaprasza do zapoznania się ze swoja ofertą Szkół Letnich przeznaczonych dla studentów zagranicznych uczelni partnerskich. Międzynarodowe Szkoły Letnie zaplanowane są na okres wakacyjny, każda z nich kończy się nadaniem certifikatu potwierdzającego udział i przyznane punkty ECTS. Poniżej oferta i opis poszczególnych kursów.

Więcej…

Drodzy studenci turystyki!

W roku ubiegłym wielu z was zdecydowało się wziąć udział w praktykach zagranicznych w Hiszpanii oferowanych przez firmę Animafest.

Wielkimi krokami zbliża się rekrutacja na praktyki zagraniczne (więcej informacji wkrótce!) w związku z czym wszelkie informacje dla tych, którzy są zainteresowani zagraniczną praktyką w Hiszpanii za pośrednictwem firmy Animafest można znaleźć w załączonym poniżej pliku PDF.

 OFERTA_ANIMAFEST_LATO.pdf

logoEU-flag-Erasmus_vect_POS_copy

Drodzy studenci!

Poniżej znajdziecie najnowsze oferty płatnych praktyk zagranicznych oferowane przez IES Consulting.

Więcej…

Szanowni studenci! Poszukujemy osób, które w zbliżającym się semestrze letnim będą zainteresowane pełnieniem funkcji opiekuna „Studenta z Erasmusa" aby swoim doświadczeniem i aktywną działalnością na Uczelni nieść pomoc przybyłym gościom (w semestrze letnim będą to studenci z Francji i Turcji) w odnalezieniu się w miejskich i uczelnianych warunkach.

Więcej…

30lat

Studenckie wymiany w ramach programu Erasmus oraz jego następcy, czyli programu Erasmus+, są organizowane w Europie już od 30 lat.

Z tej okazji, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zorganizowała konkurs na plakat promujący jubileusz 30-lecia programu Erasmus!

Więcej…

turkiye

Składanie wniosków o stypendium już się rozpoczęło!

Wnioski można składać w terminie od 16.01.2017 do 17.02.2017.

Aplikować mogą wszyscy ci, którzy zamierzają studiować w Turcji na poziomie studiów magisterskich lub studiów podyplomowych.

Daty aplikacji o stypendium dla studentów studiów 1-stopnia zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

Więcej…

Pracownicy PSW im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej zainteresowani uzyskaniem dofinansowania z Programu Erasmus+ na realizację wyjazdu zagranicznego w celu przeprowadzenia zajęć dydaktycznych bądź udziału w szkoleniu w roku akademickim 2016/2017, proszeni są o terminowe opracowanie i dostarczenie wymaganych dokumentów aplikacyjnych. Terminem końcowym na złożenie dokumentów jest 5 stycznia 2017r.

Więcej…

Strona 1 z 14

pierwsza
poprzednia
1
facebook-ilogo-690
Zapraszamy na naszą stronę
na Facebooku, na bieżąco informujemy
o wydarzeniach, rozmawiamy, ogłaszamy konkursy i rozdajemy nagrody.