Oferta pracy nr 01/04/2018

Stanowisko pracy: Pielęgniarz/Pielęgniarka

 

PRACA W ANGLII DLA ABSOLWENTÓW PIELĘGNIARSTWA

MOŻLIWOŚĆ PODEJŚCIA DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

W TRAKCIE OSTATNIEGO ROKU STUDIÓW!

ROZMOWY PRZEZ SKYPE 23-24 KWIETNIA

PAKIET RELOKACYJNY:

·    Bilet lotniczy, Odbiór z lotniska i transport do nowego miejsca zamieszkania

·    Dwa tygodnie zakwaterowania ze śniadaniem

·    FSHC pomoże Ci znaleźć stałe miejsce zamieszkania, w pobliżu miejsca pracy

·    Pracodawca opłaci Twój pierwszy miesiąc czynszu (do 400 funtów) i depozyt.

·    Wsparcie w formalnościach po przyjeździe (otwarcie konta bankowego, uzyskanie zaświadczenia o niekaralności w Wielkiej Brytanii – DBS/PVG oraz uzyskanie numeru NIN (numeru ubezpieczenia).

·    PROGRAM PRE-REG Z OPŁACONYM KURSEM IELTS/OET!

OFERTA:

·    Możliwość podjęcia pracy w trakcie rejestracji w NMC na stanowisku Senior Carer z wynagrodzeniem £9.65- £9.75/h (po otrzymaniu PINu od razu zaczniesz pracę jako pielęgniarka).

·    Wynagrodzenie pielęgniarki z rejestracją NMC to £13 – £15/h, w zależności od lokalizacji.

·    Jeśli jedna z twoich zmian wypadnie w Wielkanoc, Boże Narodzenie lub Sylwestra, otrzymasz 50% do wypłaty (np. zamiast £10/h dostaniesz £15/h).

·    Twoja umowa zostanie podpisana bezpośrednio z FSHC, będzie ona podpisana na 33 lub 48 godzin tygodniowo. Będziesz mieć okazję podpisać umowę będąc jeszcze w domu. Dzięki temu będziesz mieć gwarancję pracy. Możliwe nadgodziny.

·    Roczny urlop wynosi 5,6 tygodni (27 dni – w tym święta).

WYMAGANIA:

Licencjat lub magister z pielęgniarstwa lub student ostatniego rokuMożliwość przystąpienia do rejestracji w izbachWymagana znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Wyślij swoje CV na adres:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

lub zadzwoń:

+48 797 812 057

KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie:

ð        średnie                                     ðX   licencjackie                                             ð    wyższe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych o firmie na potrzeby pośrednictwa pracy (podstawa prawna: Ustawa z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883, z późniejszymi zmianami)

Wrocław, 06.04.2018.                                                                                      Klaudia Ejsmont

(miejscowość i data)                                                                                        (podpis i pieczątka)

poniedziałek, 09 kwietnia 2018 08:44 Poprawiony: poniedziałek, 09 kwietnia 2018 12:00 Wpisany przez Anna Siedlecka