Agencja Pośrednictwa Pracy ONTOS Poszukuje studentów i absolwentów fizjoterapii do pracy w charakterze osobistych opiekunów/asystentów osób z urazami rdzenia kręgowego (porażenia dwu- i czterokończynowe).

Jest to praca typu LIVE- IN ( z zamieszkaniem w domu podopiecznego) w Anglii i Walii w ramach kilkutygodniowych zleceń.

OFERUJEMY

- legalne zatrudnienie przez firmę brytyjską na podstawie prawa brytyjskiego,

- zarobki: absolwenci: £507 brutto na tydzień, co daje £1368 netto za 21 dni pracy,

                  studenci:  £455 brutto na tydzień, co daje £1261 netto za 21 dni pracy,

- zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie podczas zleceń,

- długość poszczególnych zleceń: 7- 21 dni, długość kontraktu: 6 miesięcy,

- elastyczna forma pracy pozwala łączyć życie zawodowe z osobistym, także ze studiami w Polsce

- przerwy między zleceniami mogą trwać 3-14 dni, w tym czasie można być w Polsce.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Pomoc i wspieranie podopiecznego we wszystkich czynnościach dnia codziennego, w tym pomoc w utrzymaniu higieny osobistej  i elastycznego wyglądu, kąpiele i mycie, golenie, mycie zębów, pomoc przy korzystaniu z toalety , ubieranie, czesanie, pomoc w poruszaniu się, pchanie wózka, sprawdzanie sprzętu pomocniczego, zawożenie i przywożenie, pomoc w załatwianiu bieżących spraw z różnymi instytucjami oraz z bankiem itp. , planowanie i przygotowanie posiłków, asysta w spędzaniu czasu wolnego, organizowanie rozrywek, wspieranie w prowadzeniu aktywnego trybu życia( praca, nauka, kontakty społeczne), podawanie lekarstw, zmiana pościeli, pranie, prasowanie, zakupty, utrzymywanie kontaktu z firmą zatrudniającą, gotowość do szkoleń, przestrzeganie procedur.

WYMAGANIA

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- czynne prawo jazdy kat. B

- gotowość do prowadzenia samochodu w Anglii w ruchu jednostronnym

- chęć do pracy, życzliwość, empatia, cierpliwość, pewność siebie, dobra organizacja własnej pracy,

- gotowość do pracy i zamieszkania u podopiecznego na czas trwania zlecenia

KONTAKT:

Agencja Pośrednictwa Pracy ONTOS

ul. Krótka 6B/6, 80-209 Chwaszczyno k. Gdyni

tel.: 58 781 93 81, 501 338 721, fax: 58 781 93 81, GG: 4310386

Nr KRAZ: 4824

piątek, 22 maja 2015 14:02 Poprawiony: piątek, 22 maja 2015 14:08