Oferta pracy nr 03z/11/2021

Stanowisko: Fizjoterapeuta

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : Ipf Medical Sp. z o. o Sp. k.

Adres firmy: 61-823 Poznań, ul. Piekary 7

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Katarzyna Khoury

Oczekiwana forma kontaktu: mailowa: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Telefon: 503 090 703

Srtona www: www.ipfmedical.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: TERMY – CENTRUM REHABILITACJI I READAPTACJI – Francja, region Lazurowe Wybrzeże, departament Var

Liczba oferowanych miejsc pracy: stały nabór (10 miejsc)

Rodzaj umowy: Umowa na czas określony (kontakt sezonowy)

 • Wymiar czasu pracy: Pełny etat, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:30 oraz od 13:30 do 17:00 plus dodatkowy dyżur w jedną sobotę w miesiącu (3,5 godz.). Urlop w wymiarze 30 dni rocznie oraz możliwość wypracowania dodatkowych dni wolnych w ramach dyżurów (tzw. RTT).
 • Wynagrodzenie w przedziale od 2456 € do 3006 € brutto/miesiąc (czyli od ok.11295 zł do 13820 zł. Brutto/miesiąc), ustalane w zależności od doświadczenia zawodowego.

OPIS MIEJSCA PRACY/ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 • Nowo otwarte centrum rehabilitacyjne i readaptacyjne specjalizuje się w leczeniu schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego (m.in. rehabilitacja pacjentów z protezą barku, biodra i kolana, politraumatycznych, z epilepsją pourazową, z różnego rodzaju złamaniami oraz urazami mnogimi, a także pacjentów geriatrycznych po urazach aparatu ruchu) oraz schorzeń neurologicznych (m.in. pacjenci poudarowi oraz ze schorzeniami przewlekłymi np. chorobą Parkinsona, stwardnieniem rozsianym i nowotworami układu nerwowego).
 • Placówka posiada 200 łóżek na oddziale szpitalnym i 30 łóżek na oddziale opieki dziennej, a także dysponuje szerokim zapleczem technicznym i nowoczesnym wyposażeniem do rehabilitacji pacjentów, takim jak np.: bieżnie do analizy chodu, symulatory z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, sprzęt do balneoterapii, system analizy ruchu, platforma stabilometryczna itp.
 • Do obowiązków fizjoterapeuty należy rehabilitacja i readaptacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu oraz ze schorzeniami neurologicznymi, a także diagnostyka pacjenta przed rozpoczęciem rehabilitacji, określenie celów programu leczenia i edukowanie pacjentów. Fizjoterapeuta pracuje w ramach zespołu interdyscyplinarnego, a więc współpracuje z lekarzami i pozostałymi specjalistami placówki (m.in. ergoterapeutami, edukatorami sportowymi, terapeutami psychomotorycznymi, neurologiem, dietetykiem, itd.) biorąc udział w układaniu planu terapii.

Uwagi:

Posiadasz lub lada moment uzyskasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji! Cały proces przygotowania do wyjazdu bezpłatny dla naszych kandydatów! Francuskie placówki medyczne czekają na Ciebie!

Agencja IPF medical już od kilku lat organizuje zatrudnienie dla polskich fizjoterapeutów, którzy z powodzeniem podejmują pracę we francuskich placówkach medycznych takich jak: centra rehabilitacji, kliniki, szpitale, termy, ośrodki opieki średnio i długoterminowej czy też gabinety prywatne, mieszczących się na terenie całej Francji. Zapewniamy 6-miesięczny proces przygotowania do wyjazdu całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów. Rozpocznij go już dziś, aby za kilka miesięcy podjąć pracę we Francji!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Przeprowadzimy Cię przez całą procedurę! Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy (oczywiście, możesz zostać we Francji dłużej!). Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

 

OFERUJEMY:

 • Umowę o pracę na czas nieokreślony (tzw. CDI), podpisywaną bezpośrednio z francuskim pracodawcą.
 • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 12:30 oraz od 13:30 do 17:00 plus dodatkowy dyżur w jedną sobotę w miesiącu (3,5 godz.). Urlop w wymiarze 30 dni  rocznie oraz możliwość wypracowania dodatkowych dni wolnych w ramach dyżurów (tzw. RTT).
 • Wynagrodzenie w przedziale od 2456 € do 3006 € brutto/miesiąc (czyli od ok. 11295 zł do 13820 zł brutto/miesiąc), ustalane w zależności od doświadczenia zawodowego.
 • Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez placówkę na okres 3 miesięcy: pokój z ubikacją i łazienką położony w jednym ze skrzydeł placówki. (fizjoterapeuta może korzystać z pomieszczenia kuchennego dla personelu).
 • Bezpłatny kurs języka angielskiego (on-line).
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich potrzebnych dokumentów.
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 .


KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie: licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii i min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole.
 • Samodzielność i odpowiedzialność.
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem.

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Dodatkowe predyspozycje: Chęć podjęcia pracy za granicą i gotowość do nauki języka francuskiego

Wymagany staż pracy: Ok.1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe

 

 

 

środa, 10 listopada 2021 10:00 Poprawiony: środa, 10 listopada 2021 13:57 Wpisany przez Anna Siedlecka