Oferta pracy nr 01z/11/2021

Stanowisko: Fizjoterapeuta

 

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : Ipf Medical Sp. z o. o Sp. k.

Adres firmy: 61-823 Poznań, ul. Piekary 7

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Katarzyna Khoury

Oczekiwana forma kontaktu: mailowa Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Telefon: 503 090 703

Srtona www: www.ipfmedical.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: CENTRUM REHABILITACJI FUNKCJONALNEJ – Francja, region Hauts-de-France, dept. Pas-de-Calais

Liczba oferowanych miejsc pracy: stały nabór

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony

Wymiar czasu pracy: Pracę na pełen etat - praca 39 godzin w tygodniu, 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku oraz dodatkowe dni wolne ( tzw. RTT).

OPIS STANOWISKA:

 • Centrum rehabilitacyjne posiada szerokie zaplecze techniczne oraz nowoczesne wyposażenie do rehabilitacji pacjentów (centrum jest jedną z największych we Francji placówek do rehabilitacji pacjentów i zajmuje obszar ok. 2000 m2). Placówka specjalizuje się w leczeniu pacjentów ortopedycznych, traumatologicznych, neurologicznych oraz rehabilitacją sportową i dysponuje zaawansowanym sprzętem do rehabilitacji pacjentów takim jak: egzoszkielety, laboratoria analizy ruchu, platformy do treningów izokinetycznych, systemy stabilizacji i odciążenia pacjentów Vector Elite i inne.
 • Do obowiązków fizjoterapeuty należy rehabilitacja i readaptacja pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu (po zabiegach chirurgicznych (protezy kolana i barku),amputacjach, operacjach kręgosłupa i kolana) oraz ze schorzeniami neurologicznymi ( udary, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane ). Fizjoterapeuta sporządza także bilanse pacjenta, bierze udział w układaniu planu terapii oraz współpracuje z lekarzami i rodzinami pacjentów. Praca w zespole interdyscyplinarnym złożonym z fizjoterapeutów, ergoterapeutów, lekarzy, specjalistów APA.

Uwagi:

Posiadasz lub lada moment uzyskasz dyplom fizjoterapeuty? Chcesz podjąć pracę za granicą i jesteś gotowy na naukę języka obcego? Zapraszamy do Francji! Cały proces przygotowania do wyjazdu bezpłatny dla naszych kandydatów! Francuskie placówki medyczne czekają na Ciebie!

Agencja IPF medical już od kilku lat organizuje zatrudnienie dla polskich fizjoterapeutów, którzy z powodzeniem podejmują pracę we francuskich placówkach medycznych takich jak: centra rehabilitacji, kliniki, szpitale, termy, ośrodki opieki średnio i długoterminowej czy też gabinety prywatne, mieszczących się na terenie całej Francji. Zapewniamy 6-miesięczny proces przygotowania do wyjazdu całkowicie bezpłatny dla naszych kandydatów. Rozpocznij go już dziś, aby za kilka miesięcy podjąć pracę we Francji!

Abyś mógł podjąć pracę we Francji potrzebna jest nostryfikacja Twojego dyplomu i znajomość języka francuskiego. Przeprowadzimy Cię przez całą procedurę! Proces przygotowania do wyjazdu trwa około 6 miesięcy i jest bezpłatny dla kandydatów, którzy wyjeżdżają z nami do Francji na okres 10-ciu miesięcy (oczywiście, możesz zostać we Francji dłużej!). Co więcej, nie pobieramy prowizji od późniejszego wynagrodzenia fizjoterapeuty, ponieważ umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z francuskim pracodawcą!

OFERUJEMY:

 • Legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy.
 • Wynagrodzenie w zależności od placówki: od ok. 2420 do 3000 € brutto/miesiąc (czyli od ok. 11125 do 13795 zł brutto/miesiąc).
 • Bezpłatne zakwaterowanie na terenie placówki termalnej
 • Bezpłatny kurs języka francuskiego (on-line)
 • Bezpłatną nostryfikację dyplomu i tłumaczenie wszystkich dokumentów
 • Pokrycie kosztów podróży do Francji do kwoty 100 euro


KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie: licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii i min. 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenie zawodowe.
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Samodzielność i odpowiedzialność
 • Życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem

NIE WYMAGAMY:

 • Dodatkowych kursów.
 • Doświadczenia zawodowego.
 • Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

Dodatkowe predyspozycje: Chęć podjęcia pracy za granicą i gotowość do nauki języka francuskiego

Wymagany staż pracy: ok 1470 godzin praktyk odbytych podczas studiów lub doświadczenia zawodowego

 

 

 

 

poniedziałek, 08 listopada 2021 14:18 Poprawiony: poniedziałek, 08 listopada 2021 15:23 Wpisany przez Anna Siedlecka