oferta pracy Nr 01z/06/2020

Stanowisko: Pielęgniarka/Pielęgniarz

Nazwa firmy: HOH Hnseatic-Opus Hamburg GmbH

Adres firmy: Brooktorkai 22 20457 Hamburg

Telefon: +49 89 2040306011

Strona www: www.hanseatic-opus.com

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Violetta Illes

Oczekiwana forma kontaktu: Email/Telefon

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Niemcy

Liczba oferowanych miejsc pracy: 10

Rodzaj umowy: praca stała lub tymczasowa

Wymiar czasu pracy: 38,5 godz./tyg.

Proponowane wynagrodzenie brutto: od 3100. € brutto plus dodatki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne przeprowadzanie pielęgnacji podstawowej i medycznej mieszkańców
  • Obserwacja i fachowa ewaluacja stanu fizycznego i psychicznego naszych mieszkańców
  • Przygotowywanie i opracowywanie planów pielęgnacji w komputerowym systemie dokumentacji
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętymi normami firmy wraz z ujęciem ( ewidencją ) wyników
    UWAGI
  • Wczesne i pewne planowanie urlopu
  • Dodatek emerytalny oraz na bilet miesięczny
  • Doskonale opracowane i zorganizowane DOMICIL-PFLEGE - und BETREUUNGSPROZESSE - procesy pielęgnacji i opieki
  • Ustrukturyzowanie i znaczne wprowadzenie do codziennej pracy i prowadzenia dokumentacji komputerowej przez mentora
  • Obszerne szkolenia wewnętrzne w firmie oraz eksternistycznie
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego i planowania kariery w strukturach firmy
  • Imprezy sportowe i eventy dla pracowników
  • Praca zespołowa angażująca wszystkich członków zespołu, wzmacniająca dobrą atmosferę w miejscu pracy
  • Kursy języka niemieckiego i oferty integracyjne w miejscu pracy
  • Korzystne warunki zakwaterowania na " Dobry Start "
  • Onboarding: Pomoc w uzyskaniu nostryfikacji, w sprawach urzędowych, polskojęzyczna opieka i pomoc w szerokim zakresie pracy oraz możlwiość przyjazdu do hospitacji na : Dzień Próbny"
    Powyższa oferta i pośrednictwo skierowane są tylko i wyłącznie dla Domów Seniora DOMICIL na terenie całych Niemiec.Poszukujemy pracowników, którzy kochają pracę z osobami starszymi i czują powołanie do tego zawodu. Jesteśmy zainteresowani współpracą długoterminową i dajemy każdemu wiele szans na rozwój osobisty i zawodowy. Jest to dla nas bardzo ważne, nie tylko aby rozwijać Państwa kompetencje zawodowe, ale także Państwa konkurencyjność na rynku europejskim w zakresie pracy w pielęgniarstwie i opiece nad osobami starszymi.

Wymagane wykształcenie: licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

- Wykształcenie pielęgniarskie

Doświadczenie zawodowe mile widziane, ale nie koniecznie

Podstawowa znajomość Microsoft Office ( Word, Outlook )

poniedziałek, 22 czerwca 2020 13:55 Poprawiony: poniedziałek, 22 czerwca 2020 14:36 Wpisany przez Anna Siedlecka