Oferta pracy Nr 2/10/2019

Stanowisko: Pielęgniarka/położna w żłobku

Nazwa firmy: Rafał Szpilewicz

Adres firmy: Wisznice ul. Warszawska 88

Telefon/fax: 695-741-024

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Katarzyna Bielecka

Oczekiwana forma kontaktu: mailowy/telefoniczny

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Pileckiego 34; 21-500 Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: 2600-3700

Zakres obowiązków: zapewnienie dzieciom opieki wychowawczej, pielęgniarskiej z uwzględnieniem profilaktyki oraz bezpieczeństwa, realizacja działań opiekuńczo-wychowawczych, prowadzenie zajęć wychowawczych z dziećmi, czuwanie nad właściwą pielęgnacją dzieci,

KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: kwalifikacje pielęgniarki lub położnej,doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi

Dodatkowe predyspozycje : mile widziane doświadczenie w pracy w żłobku

Wymagany staż pracy : tak

czwartek, 31 października 2019 14:41 Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 08:12 Wpisany przez Anna Siedlecka