Oferta pracy Nr 1/10/2019

Stanowisko: Opiekun w żłobku

Nazwa firmy: Rafał Szpilewicz

Adres firmy: Wisznice ul. Warszawska 88

Telefon/fax: 695-741-024

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy : Katarzyna Bielecka

Oczekiwana forma kontaktu : mailowy/telefoniczny

Miejsce pracy: Pileckiego 34; 21-500 Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 4

Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: 2600-3500

Zakres obowiązków: zaspokajanie podstawowych potrzeb biologicznych i psychospołecznych dzieci, kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka, wypracowanie u dzieci społeczno-pożytecznych przyzwyczajeń i nawyków, wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych, utrwalanie nawyków higienicznych, czuwanie nad prawidłowym dożywianiem i rozwojem dzieci, prowadzenie zabaw

Kandydat/ka

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

Wykształcenie pedagogiczne/nauczyciel wychowania przedszkolnego/edukacji wczesnoszkolnej/pedagog opiekuńczo-wychowawczy, umiejętność udzielenia dziecku pierwszej pomocy, badania sanitarno-epidemiologiczne, doświadczenie zawodowe

Dodatkowe predyspozycje:

Mile widziane doświadczenie w pracy w żłobku

Wymagany staż pracy: tak

czwartek, 31 października 2019 08:07 Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 08:12 Wpisany przez Anna Siedlecka