Oferta pracy nr : 0202/2018

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

 logo_bdi

Doradca Techniczno-Handlowy

nr ref. 9331

(oferta ważna do 31.03.2018)

Opis pracodawcy:

Klient Banku Danych o Inżynierach - dystrybutor automatyki przemysłowej.

Wymagania:

·         wykształcenie techniczne (preferowana Automatyka, Mechatronika, Robotyka i pokrewne),

·         prawo jazdy kat. B.

·         znajomość języka angielskiego

·         doświadczenie w pracy z urządzeniami automatyki przemysłowej (praktyki/praca w służbach technicznych zakładów produkcyjnych oraz firmach integratorskich)

·         znajomość produktów automatyki przemysłowej

·         dyspozycyjność, możliwość odbywania częstych wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

·         sprzedaż elementów automatyki przemysłowej

·         dobór optymalnych rozwiązań technicznych

·         wsparcie techniczne - rozwiązywanie zagadnień technicznych

·         tworzenie ofert handlowych w systemie CRM

·         obsługa klientów firmy z zachowaniem obowiązujących standardów

·         pomoc przy uruchamianiu urządzeń u Klientów firmy

·         realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży

Firma oferuje:

·         atrakcyjne wynagrodzenie

·         telefon, komputer i inne narzędzia pracy,

·         samochód służbowy

·         umowę o pracę,

·         szkolenia krajowe oraz zagraniczne,

·         możliwość zdobywania nowych umiejętności i doświadczenia z zakresu automatyki

Miejsce podjęcia pracy:

·         Warszawa

Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

piątek, 23 lutego 2018 08:32 Poprawiony: piątek, 23 lutego 2018 08:39 Wpisany przez Anna Siedlecka