Oferta pracy nr 02/02/2018

Stanowisko: Doradca Premium

Bank Zachodni WBK S.A. poszukuje kreatywnych, energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby poszerzać swoje doświadczenia zawodowe w obszarze doradztwa, sprzedaży i obsługi klientów.

Do projektu rekrutacyjnego, który aktualnie prowadzimy dla Oddziału BZ WBK w Lublinie chcemy zaprosić osoby posiadające doświadczenia w bezpośredniej sprzedaży, obsłudze klienta biznesowego i firm.
Doświadczenie w kredytowaniu przedsiębiorstw i znajomość analizy finansowej będą dużym atutem.

Zakres zadań:

* obsługa Klientów firmowych (przede wszystkim jednoosobowych działalności, do 5 mln przychodu rocznego)
* doradztwo w zakresie produktów bankowych dla małych firm (rachunki, kredyty, depozyty)
* budowanie długofalowej współpracy oraz dobrej relacji z Klientami

Oczekiwania:

* min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów bankowych dedykowanych klientowi firmowemu
* doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu Klientów firmowych
* bardzo dobra znajomość rynku lokalnego
* podstawowa wiedza z zakresu analizy finansowej przedsiębiorstw (analizy sytuacji ekonomiczno – finansowej i oceny ryzyka klienta firmowego na podstawie wymaganej dokumentacji)
* znajomość zasad kredytowania podmiotów firmowych oraz doświadczenie/umiejętność oceny zdolności kredytowej klienta
* umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientami
* silna motywacja do pracy na stanowisku sprzedażowym – zorientowanie na wyniki
* umiejętność pracy w zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV i list motywacyjny.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Zachodni WBK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Rynek 9/11, 50-950 Wrocław, danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do danych oraz ich poprawiania oraz że odbiorcą moich danych osobowych mogą być następujące podmioty z Grupy BZ WBK S.A.: BZ WBK Leasing S.A., BZ WBK Faktor Sp. z o.o., Dom Maklerski BZ WBK S.A., BZ WBK Nieruchomości S.A. , a także placówki partnerskie".

wtorek, 20 lutego 2018 15:25 Poprawiony: wtorek, 20 lutego 2018 15:26 Wpisany przez Anna Siedlecka