Oferta pracy nr 09/09/2017

Praca: Doradca Techniczno - Handlowy

 logo_bdi

Doradca Techniczno-Handlowy (narzędzia skrawające)

nr ref. 9178

(oferta ważna do 31.10.2017)

Opis pracodawcy:

Międzynarodowa firma - producent i dostawca narzędzi skrawających.

Wymagania:

·         wykształcenie wyższe techniczne 1 lub 2 stopnia (preferowane: obróbka skrawaniem, mechanika, budowa maszyn)

·         znajomość procesów obróbki mechanicznej metali, w tym zastosowań narzędzi skrawających

·         znajomość zasad programowania maszyn CNC będzie dodatkowym atutem

·         mile widziane doświadczenie w obróbce skrawaniem (np. operator CNC, programista CNC, technolog, etc.)

·         umiejętność czytania rysunków technicznych oraz rozwiązywania problemów technologicznych w podstawowych aplikacjach obróbczych (toczenie, frezowanie, wiercenie)

·         umiejętność obsługi komputera i znajomość aplikacji MS Office

·         przynajmniej podstawowa znajomość jęz. angielskiego

·         prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

·         realizacja planu sprzedaży na podległym terenie

·         bieżące planowanie czasu pracy i kontaktów z klientami

·         nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów z istniejącymi i potencjalnymi klientami

·         realizacja szczegółowych warunków współpracy z klientami i nadzór nad jej prawidłowym przebiegiem (prowadzenie testów narzędzi, współudział w opracowywaniu projektów optymalizacyjnych u klienta, etc.)

·         negocjowanie z klientami warunków realizacji transakcji sprzedażowych; reprezentacja firmy w podległym regionie; monitorowanie rynku i działań konkurencji;

·         raportowanie do przełożonego raportów z testów narzędzi prowadzonych u klientów

Firma oferuje:

·         pracę w prężnej międzynarodowej firmie o znanej marce i w profesjonalnym zespole

·         możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

·         atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet socjalny

·         samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy

Miejsce podjęcia pracy:

·         woj. dolnośląskie

Więcej ofert pracy dla inżynierów na www.bdi.com.pl

Bank Danych o Inżynierach jest najstarszą wyspecjalizowana firmą doradztwa personalnego w Polsce. Już od ponad 25 lat aktywnie wspieramy polskich inżynierów w budowaniu ich karier zawodowych. Pomagamy w szukaniu pracy, weryfikujemy pracodawców i podpowiadamy jak skutecznie aplikować. Dotychczas z naszej pomocy skorzystało już blisko 200 tysięcy inżynierów, zarówno tych zaraz po studiach jak i tych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe.
Dołącz do nich i zyskaj sprawdzonego sojusznika na rynku pracy.

poniedziałek, 11 września 2017 10:32 Poprawiony: poniedziałek, 11 września 2017 11:47 Wpisany przez Anna Siedlecka