Oferta pracy: Nr 01/02/2017

Stanowisko: Obsługa Parku Linowego w Serpelicach

!! PRACA !!

Obsługa Parku Linowego w Serpelicach

Zakres Obowiązków:

•   ścisłe przestrzeganie zasad regulaminu parku linowego

•    szkolenia dla klientów parku linowego z zakresu jak poruszać się po parku, jak korzystać z atrakcji

•     działania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa klientom i egzekwowanie od klientów regulaminu obowiązującego na terenie parku

•      ratownictwo i ewakuacja klientów

•      informowanie klientów o ofercie parku oraz ośrodka

Wymagania:

•      pracowitość/zaradność

•       dpowiedzialność/rzetelność

•       zaangażowanie w wykonywaną pracę

•       otwartość na ludzi/komunikatywność/łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

•       umiejętność pracy w zespole

•        dyspozycyjność (zwłaszcza w weekendy)

•        bardzo dobra kondycja fizyczna (brak lęku wysokości)

•       znajomość języka angielskiego w stopniu wystarczającym do wywiązania się z obowiązków

•        znajomość branży wspinaczkowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

•       profesjonalne szkolenie z zakresu technik linowych

•       atrakcyjne i płatne terminowo wynagrodzenie

•       prace zmianową z ewentualną możliwością dostosowania się do innych zajęć pracownika

•     prace w miłej atmosferze w atrakcyjnym miejscu na łonie natury

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres:

wtorek, 14 lutego 2017 13:42 Poprawiony: wtorek, 14 lutego 2017 15:18 Wpisany przez Bernardyna Darecka