Oferta pracy Nr 1/12/2016

Stanowisko: Specjalista Obsługi Klienta ds. Spedycji Międzynarodowej

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Zadania:

• Obsługa spedycyjna klientów, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z klientami;

• Współpraca z przewoźnikami, kierowcami oraz podwykonawcami;

• Administrowanie dokumentacją i zapewnienie właściwego obiegu dokumentów.

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (native speaker);

• Co najmniej podstawowa/komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem;

• Dobra znajomość obsługi komputera (Ms Word, Ms Excel, Ms Outlook, Ms Power Point, środowisko Windows);

• Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu zadań; samodzielność i inicjatywa.

Oferujemy:

• Pracę na pełen etat (umowa o pracę) w strukturze stabilnej, międzynarodowej firmy będącej liderem na rynku światowym;

• Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną;

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym, prężnym zespole;

• Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Rozmowy kwalifikacyjne rozpoczną po 15 grudnia w Białej Podlaskiej. O terminie rozmowy kwalifikacyjnej powiadomimy kandydatów telefonicznie.

Ilość wolnych etatów: 1

Zastrzegamy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

poniedziałek, 05 grudnia 2016 11:20 Poprawiony: poniedziałek, 05 grudnia 2016 11:50 Wpisany przez Anna Bogusz