JPG

                                      Program Menadżerski w Sprzedaży

Sales&Operations Trainee

Wstęp

Łatwo nawiązujesz kontakty, nie wyobrażasz sobie pracy za biurkiem i czujesz się urodzonym sprzedawcą?
Weź udział w Programie Sales & Operations Trainee, poznaj świat biznesu od podstaw i pnij się po szczeblach kariery!

Opis stanowiska

  • Wdrożenie (1- 2 miesiące) – przejdź intensywne szkolenie, które pomoże Ci szczegółowo poznać firmę oraz branżę FMCG
  • Doświadczenie (max. 2 lata) – pracuj z Klientami w terenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego lub Doradcy Klienta w jednej z wybranych jednostek biznesowych
  • Awans – wyróżniające wyniki pracy i sukcesy zapewnią Ci stanowisko Kierownika Rejonu Sprzedaży
  • Cel - masz szansę na objęcie stanowiska Regionalnego Dyrektora Operacyjnego

Wymagania

  • Jesteś studentem ostatnich lat (IV - V rok) lub absolwentem (do 2 lat po studiach)
  • Chcesz pracować w sprzedaży i masz już na swoim koncie pierwsze doświadczenia zawodowe w tym obszarze
  • Jesteś ambitny, wytrwały i lubisz podejmować wyzwaniaPotrafisz przewodzić innym i inspirować ich do działania
  • Możesz podjąć pracę na cały etatLubisz pracować w terenie i posiadasz prawo jazdy kat. B
  • Jesteś gotowy na zmianę miejsca zamieszkania

Języki

  • Angielski – mile widziane
  • Inne niewymagane

Branża firmy/stanowiska

  • FMCG, Handel Spożywczy

Miejsce pracy

  • Cała Polska

Narzędzia pracy

  • Laptop, telefon służbowy, samochód służbowy (opcjonalny)

Warunki zatrudnienia

  • Umowa od pracę od pierwszego dnia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet szkoleń
  • Wsparcie mentora
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karty sportowe, premie, biblioteka firmowa

Proces rekrutacji

  • Analiza aplikacji CV
  • Testy osobowościowe oraz analitycznego myślenia
  • Rozmowa telefoniczna
  • Całodniowy Assessment Center
  • Spotkanie z Dyrektorami Generalnymi

Informacje dodatkowe

  • Uczestnicy programu mogą rozwijać się w jednej z kilkunastu jednostek biznesowych. Najczęściej są to jednostki: Eurocash Alkohole, Eurocash Franczyza, Faktoria Win, Eurocash Dystrybucja, Eurocash Cash&Carry.
  • Program realizowany jest w oparciu o umowę o pracę na pełen etat i stanowi dopiero początek Twojej drogi zawodowej. Przy wsparciu Mentora planujesz ścieżkę swojego rozwoju i od Ciebie zależy, jak się ona ukształtuje.
  • Udział w programie może wymagać zmiany miejsca zamieszkania na terenie całego kraju. Relokację wspieramy dodatkiem mieszkaniowym.
  • Rekrutacja do Programu trwa cały rok, a moment rozpoczęcia pracy jest ustalany indywidualnie

Więcej informacji

czwartek, 29 września 2016 12:04 Poprawiony: czwartek, 29 września 2016 12:05 Wpisany przez Anna Bogusz