Oferta pracy: Nr 06/05/2016

Stanowisko: Koordynator roznosicieli materiałów reklamowych

Miejsce pracy:  Biała Podlaska

Nazwa firmy: Kaufland Polska Markety sp. z o.o, sp. k

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Proponowane wynagrodzenie: 950zł brutto

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem osób roznoszących materiały reklamowe
  • kontrola jakości roznoszenia gazet reklamowych
  • odpowiedzialność za jakość kolportażu materiałów reklamowych

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu grupą osób
  • uczciwość, samodzielność, rzetelność, odpowiedzialność
  • dysponowanie samochodem
  • dyspozycyjność we wtorek
  • dostęp do kpmutera i internetu
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office
  • prawo jazdy i dostęp do samochodu

Oczekiwana forma kontaktu: CV na adres e-mail: tip-e@ kaufland.pl

czwartek, 19 maja 2016 13:48 Poprawiony: wtorek, 31 maja 2016 07:45 Wpisany przez Bernardyna Darecka