Oferta pracy: Nr 2/01/2015
Stanowisko: Copywriter

Termin realizacji oferty: 29.01.2015-29.09.2015

Nazwa firmy: SOFTFORM

Telefon / fax: 531402463

Strona www: www.medbiz.pl

Numer regonu lub NIP: 786-144-00-98

Miejsce pracy: praca zdalna

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Zakres obowiązków: pisanie w języku polskim wysokiej jakości artykułów

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w jednym z najprężniej rozwijających się portali
  • samodzielne stanowisko
  • praca zdalna

Wymagane wykształcenie: min. średnie

 Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia:

  • lekkie pióro, bardzo dobra umiejętność pisania i redagowania tekstów
  • doskonała znajomość języka polskiego (świetna znajomość zasad ortografii i interpunkcji)
  • wykształcenie min. średnie
  • kreatywność i wyczucie stylu
  • zaangażowanie i chęci rozwoju
  • dokładność, precyzja, terminowość

Dodatkowe predyspozycje: doświadczenie redakcyjne/dziennikarskie

Dane firmy:
SOFTFORM
ul. Niedziałkowskiego 16/2
63-000 Środa Wlkp
www.medbiz.pl

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

czwartek, 29 stycznia 2015 11:23 Poprawiony: czwartek, 29 stycznia 2015 13:07 Wpisany przez Anna Bogusz