Oferta pracy nr 35/2022
Stanowisko: Księgowy/a

Nazwa firmy : VATUS BIURO RACHUNKOWE Sadownik-Niewczas s.j.
Adres firmy: 21-500 Biała Podlaska, ul. Podłączna 3
Telefon: 513 013 331
Strona www: -
Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Sadownik Krzysztofa
Oczekiwana forma kontaktu: telefoniczna

OFERTA PRACY:
Miejsce pracy: VATUS BIURO RACHUNKOWE w Białej Podlaskiej, ul. Podłączna 3
Liczba oferowanych miejsc pracy: 1
Rodzaj umowy: na czas określony
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Proponowane wynagrodzenie brutto: do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej, uzależnione od kompetencji i umiejętności.
Zakres obowiązków : prowadzenie księgowości

KANDYDAT/KA:
Wiek: -
Wymagane wykształcenie: średnie, preferowane ekonomiczno-finansowe
Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: obsługa Excel
Dodatkowe predyspozycje: mile widziane doświadczenie w księgowości

poniedziałek, 25 lipca 2022 12:23 Poprawiony: poniedziałek, 25 lipca 2022 14:24 Wpisany przez Barbara Krawczak