recepcjonista

Oferta pracy nr 07/2022

Stanowisko: Recepcjonista/recepcjonistka

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : Arche S.A hotel Zamek Janów Podlaski

Adres firmy: 02-801 Warszawa, ul. Puławska 361

Telefon: 536-424-958

Strona www: www.zamekjanowpodlaski.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Kalina Wasiluk

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: hotel Zamek Janów Podlaski

Liczba oferowanych miejsc pracy: 2

Rodzaj umowy: do uzgodnienia z wybranym kandydatem

Wymiar czasu pracy: do uzgodnienia z wybranym kandydatem

Proponowane wynagrodzenie brutto: do uzgodnienia z wybranym kandydatem

Zakres obowiązków : Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bezpośrednią obsługę gości hotelowych, przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowanie gości, dbałość o pozytywny wizerunek sieci, naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży, przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych, dbałość o wysoki standard obsługi gości.

KANDYDAT/KA:

Wiek: 18-40

Wykształcenie: średnie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: mile widziana znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Wymagany staż pracy: nie koniecznie

środa, 23 lutego 2022 08:24 Poprawiony: środa, 23 lutego 2022 10:25 Wpisany przez Anna Siedlecka