Oferta pracy nr 05/08/2021

Stanowisko: Inżynier Projektów

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : Heller Consult sp. o.o.

Adres firmy: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Beata Filipiuk

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail

Telefon: 83 350 00 11

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Heller Consult sp. z o.o., ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa lub Oddział firmy Heller Consult sp. z o.o. w Białej Podlaskiej, ul. Reformacka 10,21-500 Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa o pracę/umowa zlecenia/B2B

Proponowane wynagrodzenie brutto : do negocjacji

Wymiar czasu pracy: elastyczny czas pracy/pełny wymiar

Zakres obowiązków :

Heller Consult świadczy usługi doradcze, badawcze i informatyczne dla administracji drogowej, sektora prywatnego oraz instytucji naukowych. Realizujemy projekty z zakresu diagnostyki stanu nawierzchni, planowania strategii utrzymaniowych, bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz pomiarów i analiz ruchu.

Od wielu lat wspieramy naszych klientów oferując im narzędzia wspomagające procesy decyzyjne. Opracowane przez nas metody przetwarzania, udostępniania i wizualizacji danych stały się standardem m.in. w Niemczech i innych krajach europejskich.

Nasz zespół tworzą inżynierowie, programiści, matematycy, fizycy i specjaliści od kartografii, finansów i zarządzania. To unikatowe na rynku połączenie kompetencji pozwala nam tworzyć innowacyjne i zaawansowane technologicznie rozwiązania. Jesteśmy zgranym zespołem, który lubi swoją pracę i stawia na partnerskie relacje.

Jeśli chcesz, aby Twoja praca służyła nie tylko Tobie ale i całemu społeczeństwu w bezpiecznym i komfortowym użytkowaniu dróg, dołącz do nas!

Więcej o nas:

WWW: https://heller-consult.pl

LN: https://www.linkedin.com/company/heller-consult-sp-z-oo

FB: https://www.facebook.com/HellerConsultSpzoo

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Inżynier Projektów.

Do zakresu obowiązków należy:

  • czynny udział w realizacji projektów dotyczących zarządzania infrastrukturą drogową.
  • opracowywanie i przetwarzanie danych z wykorzystaniem fachowego oprogramowania inżynierskiego stosowanego w firmie,
  • tworzenie oraz weryfikacja formalna i merytoryczna wizualizacji, analiz, statystyk i raportów cząstkowych,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz przygotowanie opracowań i raportów końcowych,
  • tworzenie wymagań dla zadań przekazywanych do innych członków zespołu,
  • wsparcie Kierowników Projektów w realizacji bieżących zadań projektowych,

Oczekujemy:

  • wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów – kierunek inżynierski (budownictwo, transport lub pokrewne)
  • znajomość zagadnień z zakresu inżynierii ruchu, inżynierii komunikacyjnej lub inżynierii transportu,
  • umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania zadań,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • mile widziana znajomość SQL i umiejętność przetwarzania baz danych (PostgreSQL, MySQL),
  • mile widziana znajomość obsługi programów typu GIS.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenia/B2B
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • pracę w firmie mającej pozycję lidera na rynku analiz i oceny stanu dróg,
  • możliwość stałego rozwoju kompetencji poprzez warsztaty i szkolenia, zgodnie z indywidualnymi potrzebami,
  • pracę w firmie realizującej procesy produkcyjne w oparciu o TOC ( np. CCPM ) oraz zmierzającej w kierunku samoorganizacji,
  • przejrzystą ścieżkę kariery i rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość wyboru lokalizacji w jednym z naszych biur ( Warszawa lub Biała Podlaska),
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w sympatycznej i luźnej atmosferze.

KANDYDAT/KA:

Wiek: nie określono

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: budownictwo, transport lub pokrewne

Dodatkowe predyspozycje: -

Wymagany staż pracy: brak, aczkolwiek doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Uwagi:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Informujemy, że Administratorem danych jest Heller Consult sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chałubińskiego 8, 00-613 w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

wtorek, 17 sierpnia 2021 13:47 Poprawiony: środa, 18 sierpnia 2021 09:37 Wpisany przez Anna Siedlecka