Oferta pracy nr 04/06/2021

Stanowisko: Inżynier budownictwa

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : Heller Consult sp. z o.o.

Adres firmy: ul.Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Beata Filipiuk

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail

Telefon: +48 83 350 00 11

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Oddział firmy Heller Consult sp. z o.o. w Białej Podlaskiej, ul. Reformacka 10, 21-500 Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: zlecenie/pracę

Proponowane wynagrodzenie brutto: do negocjacji

Wymiar czasu pracy: elastyczny czas pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w realizacji projektów dotyczących zarządzania infrastrukturą drogową oraz badań ruchu drogowego,
  • opracowywanie i przetwarzanie danych z wykorzystaniem fachowego oprogramowania inżynierskiego stosowanego w firmie,
  • udział w prowadzeniu dokumentacji technicznej, przygotowywaniu opracowań i raportów.

KANDYDAT/KA:

Wymagane wykształcenie: wyższe

Studenci ostatniego rok studiów lub absolwentów kierunku Budownictwo

OCZEKIWANE KWALIFIKACJE, UMIEJĘTNOŚCI I UPRAWNIENIA:

  • wykształcenie wyższe, inżynierskie (kierunek budownictwo lub pokrewne),
  • znajomość wiedzy fachowej (m.in. diagnostyka stanu nawierzchni, utrzymanie dróg, inżynieria ruchu drogowego, konstrukcja nawierzchni, ewidencja dróg)
  • zdolność do realizacji zadań w zakresie szeroko rozumianego przetwarzania danych, kontroli, analizy i wizualizacji danych oraz technik statystycznych,
  • umiejętność kreatywnego i samodzielnego rozwiązywania trudnych i skomplikowanych problemów z zakresu technologii materiałów i nawierzchni drogowych występujących na etapie eksploatacji dróg, ulic, lotnisk i innej infrastruktury drogowej, przy wykorzystaniu metod analitycznych i generowanie rozwiązań innowacyjnych
  • umiejętność wyciągania wniosków na podstawie danych technicznych,
  • doświadczenie w przygotowywaniu wytycznych, specyfikacji, instrukcji procesowych zgodnie z określonymi standardami,
  • umiejętność samodzielnego planowania oraz koordynacji zadań,
  • chęć podnoszenia wiedzy,
  • znajomość MS Office,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie co najmniej B2,
  • doświadczenie w pracy z zespołem.
MILE WIDZIANE:
  • znajomość SQL i umiejętność przetwarzania baz danych (PostgreSQL, MySQL),
  • znajomość programów typu GIS (QGIS, ArcGIS, PostGIS),
  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość podstaw elektroniki,
  • doświadczenie w pracy z klientem.
FIRMA OFERUJE:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu, lub na elastycznych warunkach,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w młodym zespole, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współudział w tworzeniu systemów informatycznych na potrzeby rynków europejskich,
  • możliwość rozwijania posiadanych umiejętności, m. in. w zakresie wykorzystywania najnowszych technologii IT.

środa, 04 sierpnia 2021 09:49 Poprawiony: środa, 04 sierpnia 2021 11:19 Wpisany przez Anna Bogusz