Oferta pracy Nr 01/09/2020

Stanowisko: Stażysta

Nazwa firmy: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Adres firmy: 21-500 Biała Podlaska, ul. Warszawska 18

Telefon: 83 344-41-60

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Bożena Skuza

Oczekiwana forma kontaktu: telefoniczny od 07.30-15.05

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy : Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Liczba oferowanych miejsc pracy: 4

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy

Proponowane wynagrodzenie brutto: 2600

Zakres obowiązków: zapoznanie się ze strukturą PIS i ONS z aktami prawnymi, procedurami i instrukcjami obowiązującymi w Stacji.Wykonywanie pracy pod nadzorem doświadczonych pracowników. Współudział w przeprowadzaniu kontroli sanitarnych.

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: wykształcenie wyższe zgodne z wymaganiami na danym stanowisku pracy, obsługa komputera MS Office ( Exel, Word )

piątek, 04 września 2020 12:38 Poprawiony: piątek, 04 września 2020 13:03 Wpisany przez Anna Siedlecka