Oferta pracy Nr 02/01/2020

Stanowisko: Informatyk - Programista

Nazwa firmy: Heller Consult sp. z o.o.

Adres firmy: ul. Chałubińskiego 8, 00-613 Warszawa

Telefon: +48 83 350 00 11

Strona www: https://heller-consult.pl/

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Wojciech Smęt

Oczekiwana forma kontaktu: e-mail

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Oddział firmy Heller Consult sp. z o.o. w Białej Podlaskiej, ul. Reformacka 10, 21-500 Biała Podlaska

Liczba oferowanych miejsc pracy: 1

Rodzaj umowy: umowa zlecenie/ umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: elastyczny czas pracy, docelowo cały etat ( 40 h/tyg. )

Proponowane wynagrodzenie brutto: do negocjacji

Zakres obowiązków:

Firma Heller Consult sp. z o. o. świadcząca usługi doradcze i badawcze dla administracji drogowej w Niemczech i Polsce oraz innych krajach europejskich, zajmująca wiodącą pozycję na rynku w zakresie oceny stanu technicznego nawierzchni, Pavement Management System oraz innych mechanizmów wspierających procesy podejmowania decyzji, a pomadto posiadająca wieloletnie doświadczenie w analizach ruchu drogowego oraz wizualizacji i udostępnianiu danych drogowych.

Poszukujemy osób, których pasją jest programowanie, kreatywnych i oczekujących nowych wyzwań.

Praca na stanowisku Informatyk - Programista w oddziale firmy w Białej Podlaskiej.

Oczekujemy:

  • Znajomość przynajmniej jednej z technologii: C# / Java / Javascript,
  • umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych takimi jak: PostgreSQL, SQLLite,

znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformę Android
  • Znajomość wzorca projektowego MVVM,
  • znajomość: git,NodeJS, TypeScript, Docker oraz narzędzi z pakietu JIRA,
  • znajomość zagadnień dotyczących przetwarzania danych przestrzennych,
  • znajomość NoSQL,
  • umiejętność poruszania się w systemach unixowych,
  • znajomość języka niemieckiego lub chęć podjęcia nauki.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu lub na elastycznych warunkach,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • ciekawą pracę w młodym zespole, w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współudział w tworzeniu systemów informatycznych na potrzeby rynków europejskich,
  • możliwość rozwijania posiadanych umiejętności, m. in. w zakresie wykorzystywania najnowszych technologii IT.

Uwagi:Oferta pracy skierowana jest zarówno do studentów jak i absolwentów, wiążących swoją przyszłość z programowaniem.

W naszej firmie zdobędziesz potrzebne doświadczenie. Jeśli chcesz się rozwijać, wyrażasz chęć do nauki, jeśli jesteś: samodzielny, rzetelny, dokładny, komunikatywny oraz cechujesz się wysoką kulturą osobistą, to znaczy,że szukamy właśnie Ciebie!

KANDYDAT/KA:

Wymahane wykształcenie: średnie, licencjackie, wyższe

Oczekiwane kawalifikacje, umiejętności i uprawnienia: informatyczne lub powiązane

Dodatkowe predyspozycje: -

Wymagany staż pracy: brak, aczkolwiek doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o zawarcie klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby tejże oraz przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust.1 lit. aRozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE ( ogólne rozporządzenie o ochronie danych )"

piątek, 10 stycznia 2020 09:31 Poprawiony: wtorek, 14 stycznia 2020 09:43 Wpisany przez Anna Siedlecka