Oferta pracy Nr 01/12/2019

Stanowisko: Analityk Produkcji

Nazwa firmy: Bakalland S.A.Adres firmy: ul. Fabryczna 5; 00-446 Warszawa
Telefon/fax:601093100
Strona www: https://bakkaland.pl/poznaj-bakalland/kariera/
Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Ilona Tłusty-Wiśniewska
OFERTA PRACY:
Miejsce pracy: Zakład Produkcyjny Janów Podlaski; Brzeska 70;21-505 Janów Podlaski
Liczba oferowanych miejsc pracy: 1
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków: Sporządzanie raportów i wizualizacji na podstawie danych z SAP-a (ad-hoc oraz cyklicznych)

  • Rozliczanie produkcji oraz realizacji planów produkcyjnych
  • Opracowywanie szablonów raportów oraz instrukcji analizy wskaźników
  • Określanie miejsc powstawania danych wejściowych do raportów
  • Określanie wpływu danych wejściowych na analizowane wskaźniki
  • Określanie optymalnej wartości analizowanych wskaźników
  • Analiza wypełnienia mocy produkcyjnych, wydajności pracowników oraz produkcji w toku
    Uprzejmie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami
    KANDYDAT/KA:
    Wymagane wykształcenie:licencjackie,wyższe
    Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: staże, praktyki lub doświadczenie (preferowane) w pracy na zbliżonym stanowisku;
  • wykształcenie preferowane o profilu matematycznym, finansowym, informatycznym lub pokrewnym;
  • Bardzo dobre umiejętności analizy danych, organizacji pracy własnej, dokładność, sumienność;
  • Umiejętność tworzenia raportów, zestawień, prezentacji danych
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (w szczególności programu Exel)
    Dodatkowe predyspozycje: Mile widziana znajomość systemu SAP lub innego systemu klasy ERP;
    Wymagany staż pracy: staże,praktyki lub doświadczenie (preferowane) w pracy na zbliżonym stanowisku
    OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełen etat
  • możliwości rozwoju osobistego
  • przyjazną atmosferę w zespole
  • Pakiet Medyczny
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego
  • zakupy pracownicze
    Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.
    Przetwarzanie jest niezbędne do dokonania czynności zmierzających do zawarcia umowy oraz wzięcia udziału oraz wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych, a ich niepodanie uniemożliwi wzięcie w nim udziału.
    Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacyjnego lub do czasu cofnięcia zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 3 lat od jej wyrażenia.
    Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

wtorek, 03 grudnia 2019 11:00 Poprawiony: wtorek, 03 grudnia 2019 12:13 Wpisany przez Anna Siedlecka