Oferta pracy Nr 01/11/2019

Stanowisko : Junior Account Manager

Nazwa firmy : GBS Partners

Adres firmy : Al. Grunwaldzka 472

Telefon/fax: 607 665 232

Strona www: https://www.gbspartners.pl

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Agnieszka Specht-Pierzchała

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy : Poznań ( mobilność: cała Polska )

Liczba oferowanych miejsc pracy: 3

Stanowisko: Junior Account Manager

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: Na pełen etat

Proponowane wynagrodzenie brutto: 4500-5500 zł

Zakres obowiązków: pozyskiwanie klientów z obszaru Wielkopolski, Śląska i Dolnego Śląska, osiąganie celów sprzedażowych ( sprzedaż B2B produktów chemicznych: kleje), spotkania z klientami w celu prezentacji oferty, negocjowanie warunków oferty, budowanie długotrwałych relacji z klientem, analiza rynku, raportowanie

Uwagi: Biuro znajduje się w Poznaniu, ale praca dotyczy obszaru Wielkopolski, Śląska i Dolnego Śląska ( mobilny charakter pracy )

KANDYDAT/KA:

Wiek: 25-30

Wymagane wykształcenie: wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: preferowany kierunek studiów: chemia, minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta, komunikatywny angielski, MSOffice

Dodatkowe predyspozycje: gotowość do bardzo dynamicznej pracy w sprzedaży, dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, odpowiedzialność, motywacja do rozwoju w obszarze sprzedaży

Wymagany staż pracy: 1 rok

piątek, 29 listopada 2019 11:19 Poprawiony: czwartek, 16 stycznia 2020 08:13 Wpisany przez Anna Siedlecka