Oferta pracy Nr 07/03/2018

Zatrudnimy energiczną osobę do sprzedaży lodów

Poszukujemy osób do pracy w kameralnej lodziarni w Białej Podlaskiej

Poszukujemy osób do pracy w kameralnej lodziarni w Białej Podlaskiej.

Zakres obowiązków:

-obsługa Klientów i sprzedaż artykułów dostępnych w ofercie
-przygotowywanie i podawanie produktów lodziarni zgodnie z recepturami
-wykonywanie prac związanych z przygotowaniem, uruchomieniem punktu i rozpoczęciem sprzedaży
-wykonywanie prac zapewniających utrzymanie czystości i porządku

- uśmiech - poszukujemy osób pozytywnych i gotowych do działania :)

Oferujemy:

-pracę w młodym zespole
-elastyczne godziny pracy (część naszych pracowników studiuje, dlatego jesteśmy elastyczni w doborze grafiku pracy, tak by pogodzić go ze studiami. Jest możliwość pracy tylko w weekendy lub w jeden wybrany dzień w weekend)

- wynagrodzenie „na czas"

- wszystkiego Cię nauczymy - nie musisz mieć doświadczenia !

Chcesz dołączyć do naszego zespołu wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na adres:

wtorek, 27 marca 2018 14:13 Poprawiony: wtorek, 27 marca 2018 14:15 Wpisany przez Anna Siedlecka