Oferta pracy nr 05/11/2021

Stanowisko: Instruktor-Wychowawca obozów narciarskich

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : Biuro Turystyki Aktywnej KOMPAS

Adres firmy: 80-119 Gdańsk ul. Asesora 72

Osoba upoważniona przez pracodawcę do kontaktu z pośrednikiem pracy: Agnieszka Cheba

Telefon: 696-403-238

Srtona www: kompas.pl

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Murzasichle/Wisła/Ustroń

Liczba oferowanych miejsc pracy: 6

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Wymiar czasu pracy: turnus 6 dni

Proponowane wynagrodzenie brutto: 1600-1800 brutto

Zakres obowiązków: prowadzenie szkolenia na stoku, opieka nad uczestnikami, animacje po stoku

Uwagi: szczegółowe informacje będą uzupełniane podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz na szkoleniu

KANDYDAT/KA:

Wiek: 20-30 lat

Wymagane wykształcenie: średnie, licencjackie, wyższe

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: uprawnienia instruktorskie MENIS/PZN/SITN, kurs wychowawcy lub status nauczyciela, umiejętność pracy z dziećmi i młodzieżą

Dodatkowe predyspozycje: cierpliwość, zaangażowanie, uśmiech, chęć dzielenia się umiejętnościami

Wymagany staż pracy: mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi

Uwagi: praca możliwa na dany turnus lub kilka terminów, a także w innych sezonach

piątek, 26 listopada 2021 14:19 Poprawiony: piątek, 26 listopada 2021 14:33 Wpisany przez Anna Siedlecka