Oferta pracy Nr 04/03/2021

Stanowisko: Opiekun kolonijny

PROFIL FIRMY:

Nazwa firmy : ALPAKALAND Natalia Buszczyńska-Żuk

Adres firmy: Ortel Książęcy II 17

Oczekiwana forma kontaktu: telefon/email

Telefon/fax: 601-683-075/531-166-206

OFERTA PRACY:

Miejsce pracy: Ortel Książęcy II 17

Liczba oferowanych miejsc pracy: 4

Stanowisko: opiekun kolonijny

Rodzaj umowy: umowa zlecenie

Proponowane wynagrodzenie brutto: 18,3 -1 h

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Zakres obowiązków: opieka nad uczestnikami półkolonii, organizowanie gier i zabaw

Uwagi: zaświadczenie o karalności

KANDYDAT/KA:

Wiek: min. 18lat

Wymagane wykształcenie: średnie, licencjackie

Oczekiwane kwalifikacje, umiejętności i uprawnienia: kurs na wychowawcę wypoczynku, umiejętność organizowania czasu wolnego dla dzieci

Dodatkowe predyspozycje: doświadczenie w pacy z dziećmi

Wymagany staż pracy: -

wtorek, 30 marca 2021 08:48 Poprawiony: wtorek, 30 marca 2021 13:22 Wpisany przez Anna Siedlecka