COVID-19

zakupy_dla_seniora_strona

zaloz-maseczke

Szanowni Państwo, Członkowie Wspólnoty PSW w Białej Podlaskiej,
w związku z rosnąca liczbą zakażeń COVID-19 oraz Zarządzeniem JM Rektora PSW nr 104/2021 z dnia 08.09.2021r., przypominamy, że wewnątrz budynków Uczelni obowiązuje nakaz NOSZENIA MASECZEK.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią zarządzenia, zawierającego m.in. wymogi, jakie powinny zostać spełnione dla maksymalnego bezpieczeństwa Studentów oraz Pracowników Uczelni.

Bardzo często słyszycie, że Państwową Szkołę Wyższą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej nazywamy NASZĄ UCZELNIĄ. Dla nas, nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji, stanowi miejsce pracy, a dla Was miejsce studiowania i zdobycia wymarzonego zawodu. Słowo „Nasza” nie jest przypadkowe, bo utożsamiamy się z nią i wielokrotnie traktujemy jak drugi dom. Nieprzypadkowo NASZA UCZELNIA jest najlepszą Uczelnią w Polsce. Atrybutem Państwowej Szkoły Wyższej jest kształcenie praktyczne, a jego najlepsza jakość jest wtedy, gdy realizowane jest stacjonarnie, na terenie NASZEJ UCZELNI. Obecnie przyszło nam żyć i pracować w pandemicznej rzeczywistości, związanej z COVID-19. Z tego względu apelujemy do Was, by nasza troska o Uczelnię, była także Waszą troską.

Pamiętajmy o konieczności noszenia masek w przestrzeniach wspólnych, zachowywania dystansu społecznego oraz niezbędnej dezynfekcji.

Osoby rozważające zaszczepienie się zachęcamy, by zrobiły to jak najszybciej.

 

Zarządzenie Rektora PSW nr 104/2021 z dn. 08.09.2021r.
w sprawie: organizacji zajęć dydaktycznych i wymogów dotyczących bezpieczeństwa studentów i pracowników

http://bip.pswbp.pl/zarzadzenie/5215/zarzadzenie-nr-104-2021

Zarządzenie Rektora PSW nr 8/2021 z dn. 05.02.2021r.
w sprawie: formy organizacji zajęć dydaktycznych w semestrze letnim w roku akademickim 2020/2021 w Państwowej Szkole Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej

http://bip.pswbp.pl/zarzadzenie/4909/zarzadzenie-nr-8-2021

wsparcie_psychologiczne_strona

zakupy_dla_seniora_strona

Więcej…

Cała Polska w czerwonej strefie od 24 października br
W związku z powyższym kształcenie studentów wszystkich kierunków studiów stacjonarnych, studiów podyplomowych i innych form kształcenia m.in. w ramach realizowanych projektów od dnia 24.10.2020 r. do odwołania prowadzone jest w formie zdalnej z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams.
Szczegóły w zarządzeniu: 
 
Zgłoszenia dotyczące założenia konta na platformie MS Teams lub problemów z dostępem do niego, należy wysyłać w postaci korespondecji email na adres  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , z uwzględnieniem w treści: Imienia, Nazwiska i numeru albumu studenta oraz opisu problemu. 

Strona 1 z 6

pierwsza
poprzednia
1