zaloz-maseczke

Szanowni Państwo, Członkowie Wspólnoty PSW w Białej Podlaskiej,
w związku z rosnąca liczbą zakażeń COVID-19 oraz Zarządzeniem JM Rektora PSW nr 104/2021 z dnia 08.09.2021r., przypominamy, że wewnątrz budynków Uczelni obowiązuje nakaz NOSZENIA MASECZEK.
Zachęcamy do zapoznania się z pełną treścią zarządzenia, zawierającego m.in. wymogi, jakie powinny zostać spełnione dla maksymalnego bezpieczeństwa Studentów oraz Pracowników Uczelni.

Bardzo często słyszycie, że Państwową Szkołę Wyższą im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej nazywamy NASZĄ UCZELNIĄ. Dla nas, nauczycieli akademickich oraz pracowników administracji, stanowi miejsce pracy, a dla Was miejsce studiowania i zdobycia wymarzonego zawodu. Słowo „Nasza” nie jest przypadkowe, bo utożsamiamy się z nią i wielokrotnie traktujemy jak drugi dom. Nieprzypadkowo NASZA UCZELNIA jest najlepszą Uczelnią w Polsce. Atrybutem Państwowej Szkoły Wyższej jest kształcenie praktyczne, a jego najlepsza jakość jest wtedy, gdy realizowane jest stacjonarnie, na terenie NASZEJ UCZELNI. Obecnie przyszło nam żyć i pracować w pandemicznej rzeczywistości, związanej z COVID-19. Z tego względu apelujemy do Was, by nasza troska o Uczelnię, była także Waszą troską.

Pamiętajmy o konieczności noszenia masek w przestrzeniach wspólnych, zachowywania dystansu społecznego oraz niezbędnej dezynfekcji.

Osoby rozważające zaszczepienie się zachęcamy, by zrobiły to jak najszybciej.

 

piątek, 08 października 2021 10:30 Poprawiony: piątek, 08 października 2021 13:10 Wpisany przez Marek Kowalczyk