Od początku istnienia Uczelnia dąży do zapewnienia swoim studentom komfortowych warunków nauki i wypoczynku. Dzięki inwestycjom i zaplanowanym działaniom Uczelnia stworzyła nowoczesny kampus studencki.

kampus

kampus1

 

Uczelnia ma w planie kolejne inwestycje - rozbudowę bazy sportowej oraz Parku Technologicznego. Przez ostatnich 5 lat uczelnia znacznie powiększyła swoją bazę materialną głównie dzięki konsekwentnej polityce innowacyjnej i skutecznemu pozyskiwaniu środków unijnych. Dzięki tym inwestycjom warunki studiowania oraz pracy w Naszej uczelni są na wysokim poziomie,  a sama uczelnia z jednostki dydaktycznej przekształca się w ośrodek dydaktyczno - badawczy.

 

Uczelnia jest przystosowana do potrzeb studentów niepełnosprawnych. Osoby niepełnosprawne mogą studiować na każdym kierunku studiów w zależności od ich stopnia niepełnosprawności. Budynki są wyposażone w windy, specjalne podjazdy, odpowiednio dostosowane toalety oraz miejsca parkingowe. Studenci uzyskują stypendia specjalne w zależności od stopnia niepełnosprawności.

Kompleks uczelniany obejmuje:

  1. Dwa budynki dydaktyczne
  2. Halę sportową z częścią dydaktyczną i boiskiem 
  3. Dom studenta
  4. Centra badawcze: Centrum Badań nad Innowacjami (CBNI), Regionalne Centrum Badań środowiska, rolnictwa i technologii innowacyjnych
  5. Bibliotekę
  6. Ośrodek wypoczynkowyKOMUNIKAT – dotyczy zakwaterowania w Domu Studenta

na rok akademicki 2020/2021

Więcej…

DECYZJA O PRZYZNANIU MIEJSC W DOMU STUDENTA
PSW IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W BIAŁEJ PODLASKIEJ
 

2/2020 z dnia 10.09.2020 r. 

Decyzja dotyczy wniosków składanych przez kandydatów na studia w PSW do dnia 31.08.2020 r.

Więcej…

DECYZJA O PRZYZNANIU MIEJSC W DOMU STUDENTA
PSW IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W BIAŁEJ PODLASKIEJ
 

1/2020 z dnia 30.07.2020 r. 

Decyzja dotyczy wniosków składanych przez studentów PSW do dnia 15.07.2020r.

Więcej…

We kindly inform you that from 20 May 2020 persons who apply for the place in the student dorm in the 2020/2021 academic year will register electronically.

Więcej…

Uprzejmie informujemy, że od dnia 20.05.2020r. wprowadza się elektroniczną rejestrację wniosków dla osób, ubiegających się o miejsce w domu studenckim na rok akademicki 2020/2021.

Więcej…