Szanowni Państwo,

informuję, iż w terminie od 19.10.2020 r. do 23.10.2020 r. trwa rekrutacja pracowników Państwowej Szkoły Wyższej im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej do udziału w szkoleniu pt. „Kalkulacja kosztów kształcenia w szkołach wyższych- zmiany wprowadzone nową ustawą Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (ustawa 2.0)” realizowanego w ramach projektu „PSW – uczelnia z przyszłością”

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie będzie miało formę zdalną (8 godzin), a jego realizacja planowana jest w listopadzie lub grudniu 2020r.

W szkoleniu mogą wziąć udział następujące osoby:

  1. Kierownictwo uczelni i wydziałów – osoby mające wpływ na organizację procesów kształcenia (prorektorzy, dziekani, kanclerz)
  2. Kwestor i pracownicy kwestury
  3. Osoby organizujące proces kształcenia w uczelni (planowanie, kadry)

Wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania na stronie internetowej projektu http://www.pswbp.pl/index.php/pl/dokumenty-psw-uzp) proszę dostarczyć do Kwestury Uczelni, pokój 366, do Pani Agata Wojtuszkiewicz lub przesłać skan wypełnionego i podpisanego formularza na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do 23.10.2020r. do godz. 15.00.

Wszelkich informacji na temat projektu oraz w/w szkolenia można uzyskać również w Biurze projektu, które mieści się w pokoju 366 Kwestura lub pod numerem telefonu  83 344 99 45.

poniedziałek, 19 października 2020 07:20 Wpisany przez Arkadiusz Franczuk